Benross HTX Compressor Fairway Wood DEMO

Cena netto: 264,23zł

Oszczędzasz: 274,00zł

Cena w punktach: 34900

599,00 325,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
HTX Compressor FW
Producent:
Benross
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Uwaga , sprzedawany kij jest używany, ale w 100% sprawny, służył jako demowy przez pół roku.

 

Kije Benross HTX dzięki zaawansowanym technologiom gwarantują świetne osiągi i bez problemu wytrzymują konkurencję z produktami topowych marek.
Unikalna obróbka cieplna pozwala na uzyskanie bardzo dobrego czucia. Szczelina w dolnej części oraz dwuczęściowa konstrukcja główki, zwiększa realną sprężystość lica co przekłada się na większe odległości.
Woody są bardzo wybaczalne dzięki odpowiedniemu wyważeniu główek i dużej powierzchni lica.

Klasyczny kształt główki
Kije Benross HTX to klasyczna główka fairway wooda. Opływowy kształt dodatkowo zwiększa prędkość uderzenia bez wkładania większego wysiłku w swing. Dobrze wyprofilowany spód pozwala na łatwą grę z ziemi i podnoszenie piłki w górę.

Dwuczęściowa konstrukcja ze stali nierdzewnej
Ten na pozór błahy szczegół technologiczny sprawia, że woody HTX Compressor osiągają doskonałe wyniki jeśli chodzi o odległość. Dwie części główki wykonano ze stopu stali nierdzewnej 17-4, a następnie zeskawano. Czyni to z główki bardziej zwartą strukturę, która lepiej oddaje całą energię uderzenia do piłki. Przekłada się to na większe prędkości początkowe w locie oraz na poprawę odległości.

CT Response Channel
Szczelina w dolnej części główkki zwiększa realną sprężystość lica. Ta technologia stosowana jest u wszystkich wiodących producentów w ostatnich latach. Dzięki lepszej sprężystości, lico oddaje więcej energii do piłki przy kontakcie, co skutkuje lepszą prędkością początkową i ma bezpośrednie przełożenie na odległości.

Shaft Kuro Kage Black
Wood wyposażony jest w najwyższej klasy shaft Mitsubishi Rayon Kuro Kage Black. Shaft ten jest dość lekki i promuje średnią do wysokiej trajektorię lotu piłki, co doskonale współgra z charakterystyką kijów. Dostępny w twardości Regular oraz Stiff.
W ofercie Benrossa dostępne są także opcje shaftów custom: Aldila Rogue Silver (cięższy shaft promujący niską trajektorię) oraz Kuro Kage Silver TiNi (średnio ciężki i promujący średnią trajektorię). Wszystkie opcje można przetestować w naszy Fitting Center w SIemianowicach Śląskich.

Specyfikacje

Kij Kąt nominalny Lie angle Długość SwingWeight Dostępny dla leworęcznych?
3W 15.5o 58.0o 43.25" D2 Nie
5W 19.0o 59.0o 42.25" D2 Nie

Sugerowana cena detaliczna: 139 EUR = 599 PLN

Kilka słów o marce Benross
Brytyjska marka Benross została założona w 1997 roku przez Jona Everitta. Od początku celem jej twórców było stworzenie linii kijów golfowych wykorzystujących najlepsze technologie, wysokiej klasy komponenty i dającej najlepszą relację jakości do ceny. To przywiązanie do jakości oraz dążenie do utrzymania cen dużo atrakcyjniejszych niż topowe marki pozwala kijom Benross od lat skutecznie konkurować z golfowyim gigantami.

Najlepiej filozofię marki dotyczącą dbania o potrzeby klientów wyraża ich slogan reklamowy: You're our Tour Pro (Ty jesteś naszym zawodowcem).

 


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook