Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Beres IS-06 Irons
Producent:
Honma
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Przepięknie wykonany, luksusowy zestaw ironów, który jest flagowym modelem w ofercie Honma.
Niesamowita jakość wykonania, mistrzowski design i dbałość o najdrobniejsze szczegóły zachwyci wszystkich koneserów wśród golfistów.
Jednak to nie wszystko, ponieważ w swoich kijach Honma stara się dojść do perfekcji w każdym aspekcie - model Beres to także technologie i innowacje, które zwiększają osiągi i przyczyniają się do poprawy naszej gry.

Irony Beres dostępne są z całą gamą shaftów grafitowyc ARMRQ - wykonanych ręcznie w jedynej na świecie fabryce Honma w Japonii, w prefekturze Sakata.
Główki kijów są wykuwane i następnie wyposażone w dopracowane technologicznie lico, zapewniające optymalne osiągi.

Mistrzowskie wykonanie w połączeniu z pięknym designem sprawią, że kije Beres posiadają w sobie prawdziwą duszę japońskiego rzemiosła, z której słynie marka Honma.

Zmienna struktura lica dla poprawy osiągów
Aby zapewnić doskonałe czucie w połączeniu z podniesieniem startu piłki zastosowano zupełnie nową strukturę lica. Szersza część dolna obniża środek ciężkości dzięki czemu piłka łatwiej wznosi się zaraz po kontakcie z licem. Jeśli połączymy to ze zmniejszonymi loftami w poszczególnych numerach kijów otrzymujemy doskonałą mieszankę zwiększającą dystans - piłka nie ma problemu aby wystartować wysoko, a z lica o niższym kącie piłka ZAWSZE odchodzi, startuje nieco szybciej, co przedkłada się na odległości.

Zwiększona sprężystość lica
Aby zwiększyć osiągane przez piłkę prędkości początkowe inżynierowie Honma musieli wyjść poza standardowe rozwiązania technologiczne. Dlatego w dolnej części główki wycięte zostały aż trzy szczeliny. Jedna znajduje się za licem, a dwie zaraz obok niej. Wszystkie te wyżłobienia mają za zadanie działać jak fala morska, tłumiąc wibracje rozchodzące się podczas kontaktu piłki z licem - a co za tym idzie więcej energii pozostaje przekazanej do piłki. Więcej energii = większa prędkość początkowa, a więc szansa na dłuższy lot piłki.

Niezwykle przyjazne długie kije
Długie irony zostały zaprojektowane na podobieństwo małych hybryd. Dzięki temu są bardzo łatwe w grze a podniesienie nimi piłki z podłoża nie stanowi żadnego problemu. Szeroka dolna część i ultraniski środek ciężkości z pewnością ułatwią długie uderzenia.

Najlepsze materiały
Główki ironów Beres są wykuwane z najwyższej jakości stali, dzięki czemu gwarantują niezwykle miękkie czucie piłki. W wersji 2 i 3-gwiazdkowej kije są pokryte piękną warstwo stylizowaną na złoty kolor. Natomiast w wersji 4 i 5-gwiazdkowej zmienia się ona w prawdziwe złoto.

 

Rzemieślnicza jakość
Kije Honma są ręcznie składane w jednej, jedynej fabryce na świecie w Japonii, w prefekturze Sakata. Wszystkie posiadają swój unikalny numer seryjny i laserowy grawerunek Made in Sakata, Japan, wskazujący na oryginalność. Rygorystyczna kontrola jakości na każdym etapie produkcji sprawia, że każdy kij, który trafia w Państwa ręce jest ideałem, sprawdzonym przez dziesiątki rąk mistrzów golfowego rzemiosła.

Najlepsze materiały
Główka wykonana jest z najwyższej klasy lekkiego stopu tytanu Ti811, który zapewnia optymalną kombinację wagi, sprężystości lica i transferu energii.

Shaft ARMRQ
Unikalną cechą kijów Honma jest fakt, że przy produkcji korzysta ona niemal wyłącznie z shaftów, które powstają specjalnie pod konkretne kije w ich własnej manufakturze w Japonii. Dobór parametrów shaftu dla poszczególnych modeli jest bardzo istotnym elementem na początku etapu projektowania. Niesamowitą cechą shaftów ARMRQ jest fakt, że każdy z nich skłąda sie aż z dziesięciu różnych, specjalnie dobranych warstw i splotów włókna węglowego, które następnie są zgrzewane w procesie produkcji. Pozwala to osiągnąć najwyższe parametry stabilności, idealnej owalności oraz transferu energii. Shafty są niezwykle lekkie oraz bardzo stabilne, dzięki czemu przyspieszenie swingu bez żadnego napinania jest dużo łatwiejsze.

System gwiazdek
Honma stosuje system gwiazdek dla podkreślenia poziomów jakości swoich produktów. Od dwóch do pięciu gwiazdek określa jakość i parametry techniczne shaftów. Dodatkowo wraz z przejściem na kolejne poziomy otrzymujemy coraz więcej możliwości personalizacji kija (m.in. można wybierać indywidualnie kolor wykończenia główki, dodawać złocone elementy a także w najwyższym 5-gwiazdkowym modelu mieć kij pokryty prawdziwym złotem). Co ważne, same parametry główki nie ulegają zmianie - w coraz wyższych wersjach otrzymujemy doskonalsze shafty oraz możliwości zmiany wyglądu główki.

Shafty ARMRQ dostępne są w trzech wagach: 43g i 47g (męskie) oraz 38g (damski)
Aby wybrać najlepszy wariant dla Państwa polecamy wizytę w jednym z naszych fitting center lub na demo day organizowanych w całej Polsce.

Honma shaft
Shaft damski do kijów golfowych Honma Beres

System gwiazdek
Honma stosuje system gwiazdek dla podkreślenia poziomów jakości swoich produktów. Od dwóch do pięciu gwiazdek określa jakość i parametry techniczne shaftów. Dodatkowo wraz z przejściem na kolejne poziomy otrzymujemy coraz więcej możliwości personalizacji kija (m.in. można wybierać indywidualnie kolor wykończenia główki, dodawać złocone elementy a także w najwyższym 5-gwiazdkowym modelu mieć kij pokryty prawdziwym złotem). Co ważne, same parametry główki nie ulegają zmianie - w coraz wyższych wersjach otrzymujemy doskonalsze shafty oraz możliwości zmiany wyglądu główki.

System gwiazdek do oznaczania kijów golfowych Honma

Specyfikacje

Kij Loft Lie Offset (mm) Długość (inch)
5 21.0o 61.0o 4.0 38.0
6 21.0o 61.5o 3.7 37.5
7 27.0o 62.0o 3.5 37.0
8 31.0o 62.5o 3.5 36.5
9 35.0o 63.0o 3.5 36.0
10 40.0o 63.5o 3.5 35.5
11 45.0o 64.0o 3.0 35.0
AW 50.0o 60.5o 3.0 35.0
SW 55.0o 60.5o 2.0 35.0


Honma call for price

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u