Callaway Rogue ST MAX Hybrid kij do golfa

Cena netto: 812,20zł

Oszczędzasz: 300,00zł

Cena w punktach: 114900

1 299,00 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Rogue ST MAX Hybrid
Punkty:
4596 (warte 45.96 zł)
Producent:
Callaway
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Nowa hybryda Callaway Rogue ST Max to kij golfowy, który osiąga najdalsze odległości spośród całej gamy rescue tej marki. Charakteryzuje się nieco mocniejszymi loftami tak aby znaleźć uznanie bardzo szerokiego grona golfistów, którzy poszukują prędkości piłki golfowej (a zatem odległości), wybaczalności kija oraz bardzo dużej wszechstronności do gry z różnych sytuacji w jakich możemy znalezć się na polu golfowym.

Zupełnie nowe rozwiązanie lica kija golfowego - Jailbreak

Dzięki wykorzystaniu technologii A.I., inżynierowie Callaway opracowali zupełnie nowy system wzmocnienia konstrukcji główki kija golfowego, technologię Jailbreak. Jest doskonale znana z driverów a teraz została zastosowana w hybrydzie. W tym przypadku ma ona postać dwóch, umieszczonych po bokach główki kija, „ramek” (frames). Ramki te zostały umiejscowione maksymalnie na skraju główki kija dając bardzo dużo stabilności konstrukcji, ale jednocześnie pozwalając na duży stopień ugięcia lica kija w momencie impaktu.

Optymalizacja kształtu lica kija golfowego – z wykorzystaniem A.I.

Dzięki nowatorskiej technologii A.I., inżynierowie Callaway opracowali zupełnie nowy kształt lica kija Rogue ST Max. Jako cel obrali sobie poprawę spinu, launch i prędkości piłki. Efektem jest unikalna konstrukcja lica, która różni się w każdym modelu oraz lofcie kija. Lico wykonane jest ze stali 455.

Optymalny launch oraz więcej prędkości piłki golfowej

Aż do 24 g dociążenia konstrukcji główki kija, poprzez zastosowanie ciężarka wykonanego z wolframu, pozwala na bardzo precyzyjne ulokowanie środka ciężkości główki kija. Efektem jest optymalny launch (kąt startu w górę) piłki golfowej oraz jeszcze więcej prędkości początkowej, co w rezultacie przekłada się na większe odległości.

Nowo zaprojektowany kształt

Model Rogue ST Max został zaprojektowany na nowo i jest wzorowany na kształcie żelaz. Przeprojektowana została również podstawa główki kija, aby jeszcze lepiej reagować z podłożem. Nieco mocniejsze lofty oraz bardzo szeroki wybór loftów sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla praktycznie każdego golfisty.

Specyfikacje

Kij Kąt (loft) Długość męska Lie Angle Swingweight Dostępność
3H 18.0o 40.50" 58.0o D2 Prawy / Lewy
4H 20.0o 40.00" 58.5o D2 Prawy / Lewy
5H 23.0o 39.50" 59.0o D2 Prawy / Lewy
6H 26.0o 39.00" 59.5o D2 Tylko prawy

Sugerowana cena detaliczna: 279 EUR = 1299 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u