Darmowy Grawer na Wedge Mizuno

Grawer na kijach to unikalna możliwość, aby stworzyć własny, spersonalizowany wedge z serii T7 oraz S5. Teraz grawer można wykonać przy zakupie nowych wedge'y całkowicie za darmo!

Skorzystaj z okazji, aby wzorem najlepszych graczy na świecie, jak Luke Donald, czy Chris Wood, posiadać unikalne kije, których nikt inny nie będzie w stanie kupić.

Do dyspozycji golfistów oddana została paleta aż 12 kolorów a wygrawerować można do sześciu znaków na główce jednego wedge'a.

Parametry graweru:

  • - maksymalnie sześć znaków na główkę (spacja także liczy się jako znak)
  • - DARMOWY GRAWER - nawet przy jednym zamawianym kiju
  • - do wyboru 12 kolorów - paleta obok
  • - grawer wykonywany w miejscu wskazanym na zdjęciu
  • - Mizuno rezerwuje sobie prawo do odmówienia wykonania graweru, który jest obraźliwy, łamie prawo itp.


Aby zamówić darmowy grawer, wypełnij pole GRAWER przy zamawianiu wedge'y, podając kolor i napis, lub skontaktuj się telefonicznie/mailowo z obsługą sklepu.

T7 Stamping 1
T7 Stamping 2
T7 Stamping 3

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u