Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Odyssey

Słysząc Odyssey, myślimy – putter. Tak, Odyssey to marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu golfowego, przede wszystkim putterów. Czym jest putter wie natomiast każdy golfista, a osoby, które mają ochotę rozpocząć swoją przygodę z golfem, powinny się czym prędzej dowiedzieć. Putter jest uważany za jeden z kluczowych kijów golfowych podczas rozgrywki. Gracz używa go przynajmniej jeden raz przy każdym dołku, służy on bowiem do gry na greenie – krótkich uderzeń, w wyniku których piłka golfowa toczy się po trawie w kierunku dołka. Jest to zasadniczy, jeśli chodzi o osiągnięty wynik, moment gry. Uderzenia putterem charakteryzuje maksymalna precyzja. To właśnie ten moment, który najbardziej kojarzy się z zapadającą wokół skupionego nad uderzeniem gracza i oczekiwaniu wszystkich na rezultat tych końcowych kilkudziesięciu sekund. Nie ulega więc wątpliwości, że kij golfowych do takich uderzeń musi być maksymalnie dokładny w przełożeniu na uderzenie. Marka Odyssey specjalizuje się właśnie w putterach, oferuje kilka linii produktowych wyśmienitych kijów golfowych. Szukając idealnego puttera, warto przyjrzeć się i rozważyć również modele proponowane przez tę markę. Ponadto w ofercie Odyssey znajdziemy szereg innych produktów w kategorii niezbędnych na polu golfowym. Są to torby golfowe, odzież dla golfistów, a także szereg akcesoriów golfowych.

Zachwycające kije golfowe Odyssey – White Hot OG, Toulon Design

Podstawowe serie putterów Odyssey to White Hot OG, Toulon Design, Ten Series oraz Triple Track. Rodzina srebrnych putterów White Hot OG to kije golfowe, które charakteryzują się kultową wkładką White Hot. Zdobiona wkładka White Hot w dwuczęściowej technologii uretanowej wyposażona jest w srebrne wykończenie PVD oraz drobne frezowanie na powierzchni puttera. Puttery linii White Hot OG wyglądają klasycznie, wręcz kultowo w każdym z oferowanych kształtów. Do tego wszystkie elementy konstrukcyjne są perfekcyjnie dopracowane, co daje nam w rezultacie świetne czucie, kontrolę piłki golfowej, a także idealny dźwięk po uderzeniu. Pośród White Hot OG Putters znajdziemy szereg wysokiej klasy kijów golfowych m.in. popularny, wielomateriałowy #1 Stroke Lab z szarym uchwytem DMX, White Hot OG 2-Ball Putter i White Hot OG Rossie o bardziej okrągłych kształtach – wszystkie również w wersji Stroke Lab. Nie da się ukryć, że White Hot to najpopularniejsza wkładka do putterów wszechczasów. Jest naprawdę piękna i trafia w gust golfistów na całym świecie. Do tego technologia Stroke Lab dzięki innowacyjnemu trzonowi, który zmienia rozkład ciężaru i pomaga poprawić uderzenie – długość zamachu w tył, kąt lica po uderzeniu, prędkość i tempo uderzenia, czyli każdy pojedynczy aspekt przekładający się na rezultat tego, końcowego elementu gry w golfa, jakim jest skierowanie putterem piłki do dołka. Toulon Design Collection – kolejna seria kijów golfowych Odyssey. Już samo nazewnictwo tych putterów zostaje w głowie: Toulon Design Chicago Putter, Seattle Putter, San Diego Putter, Austin Putter, Memphis Putter oraz Las Vegas Putter. Czyż nie brzmią dumnie? Mamy tutaj czarną kolorystykę z przepięknym frezowaniem oraz połączenie przemyślanego, inteligentnego projektu, najwyższej klasy materiałów, zaawansowanych technologii wydajności, przepięknego kształtu i fachowego rzemiosła. W putterach z kolekcji Toulon Design całą powierzchnię styku z piłką pokrywają głębokie rowki, które poprzez odpowiednie kierowanie wibracji kontrolują zarówno dźwięk, jak i czucie piłki golfowej przy uderzeniu. Tzw. głęboki młyn diamentowy, czyli mały rowek wewnątrz każdego wzoru, ma na celu poprawę jakości rolki. Ta niesamowita tekstura to jednak nie wszystko. Puttery kije do golfa z kolekcji Toulon Design zastosował wykończenie w postaci dymu węglowego. To wisienka na torcie tego designu, zachwycające dymne wykończenia uzupełnia oraz podkreśla przepiękne frezowanie. Od strony technicznej mamy tutaj regulowany system obciążania głowy miotacza – standardowo 20 g, dostępne są natomiast również wersję 7 g oraz 40 g dla graczy, którzy preferują lżejsze lub cięższe heady.

Ten Series, Triple Track – topowe puttery Odyssey

Mówiąc o Odyssey, nie sposób nie wspomnieć o serii kijów golfowych Ten. Ta bogata linia putterów zawiera modele, takie jak Ten Putter, Ten Triple Track Putter, 2-Balls Ten Putter, 2-Balls Ten Triple Track Putter oraz 2-Balls Ten Tour Lined Putter – wszystkie dostępne również w wersji S. Bazowy Ten Putter to sprawdzona na Tourach konstrukcja, którą cechuje wysoki współczynnik MOI oraz nacisk na wyrównanie. Duża wydajność poprawia pewność i spójność podczas gry na greenie. Ponadto kij charakteryzuje wyjątkowy system osiowania, obecna jest również wkładka Mickrohinge Star dla lepszego przechylenia do przodu, a tym samym poprawy prędkości i kontroli oraz niezawodny, wielomateriałowy i jeszcze bardziej ulepszony trzon Stroke Lab. W nowej wersji jest sztywniejszy i bardziej stabilny. Cała Ten Series to eleganckie, wybaczające głowy miotaczy, w różnych konfiguracjach w zależności od modelu, które zaspokoją potrzeby golfistów o różnych preferencjach i upodobaniach w odniesieniu do pożądanych parametrów puttera. Ten Triple Track Putter łączy w sobie cechy dwóch linii produktów. I tym samym przechodzimy właśnie do Triple Track, kolejnej ważnej gałęzi produktowej Odyssey. W stajni Odyssey pośród Triple Track znajdziemy takie modele kijów golfowych jak Triple Track Seven Putter (również w wersji S), 2-Ball Triple Track Putter, 2-Ball Triple Track Blade Putter, Triple Track Double Wild Putter, Triple Track Double Wild Flow Putter oraz Triple Track Ten Putter. Na rynku golfowym znajdziemy także piłki golfowe sygnowane marką Callaway w barwach Triple Track, a mianowicie: Chrome Soft Triple Track Golf Balls, Chrome Soft X oraz żółte Chrome Soft Yellow. I to właśnie od tych popularnych piłek golfowych zrodziły się odpowiadające im designem kije golfowe. Charakterystyczna jest tu kolorystyka z trzema liniami pośrodku – dwie niebieskie, w środku czerwona, na białym tle umieszczonym pośród czerni głowy puttera. Efekt jest zachwycający. Technologia Triple Track wykorzystuje technologię Vernier Hyper Acuity dla lepszego i bardziej spójnego wyrównania. Jest to sprawdzona naukowo metoda, która analizuje, jak ludzkie oko widzi i odbiera linie proste. Zastosowanie na pozór łatwe, a w rezultacie genialnie i przekładające się na osiągi. Świetna seria putterów – jak wszystkie w rodzinie Odyssey.

Torby golfowe, odzież dla golfistów oraz akcesoria golfowe Odyssey

Odyssey to jednak nie tylko wyśmienite, najwyższej klasy puttery. W ofercie marki specjalizującej się w sprzęcie branży golfowej nie mogło zabraknąć innych ogniw niezbędnego wyposażenia golfisty. Na rynku golfowym dostępne są m.in. świetne, funkcjonalne i zachwycające barwną kolorystyką torby golfowe Odyssey w bardzo modnych designach – Big Swirl Staff Bag oraz Toulon Design Staff Bag. Big Swirl Staff Bag jest torbą golfową z najwyższej jakości materiałów i z zastosowaniem zaawansowanych technologii. Niezwykle praktyczna i funkcjonalna, oferuje m.in. magnetyczną kieszeń GPS lub dalmierz, zintegrowany pokrowiec na parasol, dopasowany kolorystycznie kaptur przeciwdeszczowy oraz pełnowymiarowe kieszenie na odzież. A wszystko to w przyciągającym oko wyglądzie nowoczesnej torby na kije golfowe. Mamy tutaj kolorystykę biało-czerwono-czarną, natomiast w przypadku Toulon Design Staff Bag czerwień zastąpiono soczystą zielenią. Szeroka oferta Odyssey dotyczy także headcoverów na puttery. W tym wypadku również marka zaszalała pod kątem wzorów i kolorów, wybór jest naprawdę szeroki. Ponadto obciążniki obecne zarówno w wariancie standardowym, jak i Stroke Lab. Na koniec odzież dla golfistów w ofercie Odyssey. Przede wszystkim kapitalne czapki z daszkiem Odyssey w przeróżnych wariantach kolorystycznych sygnowanych logiem lub napisami. Barwy zarówno dla panów, jak i pań.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u