Personalizacja na Produktach Golfowych

Własne, czyli inne niż wszystkie - produkty personalizowane w Bogigolf.

Indywidualne wyróżnienie
Nasza propozycja to nowy styl na rynku produktów dedykowanych, poprzez innowacyjność, chcielibyśmy zachęcić naszych klientów do prowadzenia aktywnego golfowego stylu życia. Dzięki naszym produktom chcemy pokazać, że golf to nie tylko rozrywka, pasja, czy też doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego, ale również możliwość wyjątkowego połączenia ulubionej marki z własnym spersonalizowanym nadrukiem czy haftem.

Ciekawie zaprojektowane logo na piłeczce golfowej, interesujący haft z inicjałami na torbie, logo klubu golfowego
na ręczniku, czy też inne spersonalizowane produkty, z pewnością dadzą poczucie subtelnej możliwości zachowania indywidualności, stając się jednocześnie miłym dodatkiem do każdej golfowej rozgrywki.

Produkty personalizowane powstają na specjalne zamówienie naszych klientów, to osobisty akcent na polu golfowym, pozwalający na niezwykłe wyróżnienie podczas gry. Bez wątpienia produkty personalizowane, spełniają kryteria nawet najbardziej wymagających klientów, a ich wyjątkowość pozwala na indywidualne dopasowanie
do potrzeb i stylu każdego golfisty.

Bez wątpienia produkty personalizowane, spełniają kryteria nawet najbardziej wymagających klientów,
a ich wyjątkowość pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb i stylu każdego golfisty.

Nieszablonowy prezent
Nietuzinkowy prezent dla wyjątkowej osoby jaką jest golfista stanowi często nielada wyzwanie dla obdarowującego, zastanawiającego się, co najlepiej trafi, w często dość wyrafinowany gust gracza. Aby wybrany golfowy prezent, stał się niepowtarzalny, proponujemy wykonanie na nim dowolnego nadruku lub haftu, wśród dedykowanych produktów największą popularnością cieszą się piłki, pichforki, ołówki oraz hafty na ręcznikach, torbach lub czapkach, czy innych wybranych przez Państwa produktach. Ekskluzywne, eleganckie, z indywidualnym akcentem prezenty sprawią wiele radości znajomym
i rodzinie, a Państwu przyniosą wiele satysfakcji z podjętej, trafnej, prezentowej decyzji.

 

 

Promocja marki
Wizualizacja firmy, to jeden z najważniejszych fundamentów, na którym opierają się tożsamość i wizerunek. W wielu przypadkach to właśnie marka stanowi wyznacznik firmy, poprzez wywołanie pozytywnych skojarzeń ukazuje swoje atrybuty, stając się przedmiotem promocji firmy. To mit marki pozwala na jej stałą obecność na rynku. Z myślą o odpowiednim zarządzaniu promocją marki, stworzyliśmy dla Państwa możliwość kreowania własnych spersonalizowanych produktów firmowych, dzięki którym podkreślicie indywidualny charakter marki oraz zwiększycie jej zauważalność i zapamiętywalność. Wizualizacja daje możliwość kreowania prestiżu marki, zwiększa siłę jej oddziaływania i wzmacnia rynkową pozycję, pozwalając na wyróżnienie wśród konkurentów.

Produkty personalizowane są oryginalne, niezwykłe i przygotowane ze szczególną uwagą i starannością, z zachowaniem standarów wyznaczonych przez wewnętrzny system identyfikacji wizualnej Państwa firmy.

Wśród produktów personalizowanych możemy zaoferować między innymi piłeczki, pitchforki, ołówki, ręczniki, parasole. Dodatkowo proponujemy możliwość wykonania haftu na czapkach, ręcznikach, czy też wariant deluxe - haft na torbach. Gotowe, eleganckie produkty stanowią spójny komunikat dla odbiorców i z pewnością niejednego z nich, mogą zaskoczyć swoją nieszablonowością i innowacyjnym charakterem.

W tej kategorii zupełnie wyjątkowe są nadruki na piłkach sprawiające, że nie jeden obdarowany nawet nie-golfista na długo zapamięta logotyp i pozytywnie skojarzy nadruk z Państwa marką. Przesłane do nas logo lub innym materiał graficzny, zostanie naniesiony na piłkę, a gotowa wizualizacja dotrze na Państwa maila, wycenę wykonujemy indywidualnie, uzależniając jej wysokość od ilości naniesionych kolorów i ogólnej ilość zamówionych przez Państwa piłek.

Zobacz więcej na temat nadruku na piłkach golfowych.


Zaufali nam, m.in.:

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook