Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #12 - tuzin piłek RB566V, rękawiczka Mizuno Tour, Trident Metal

Cena netto: 308,13zł

Cena w punktach: 37900

379,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #12
Punkty:
1516 (warte 15.16 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 200zł do 500zł

Dostępne opcje

Proponowany zestaw prezentowy zawiera elementy z najwyższej półki. Wszystko co w nim zawarte jest niezbędne podczas gry w golfa dlatego jesteśmy pewni, że każdy golfista, który zostanie obdarowany takim zestawem, doceni go. Zestaw składa się z opakowania 12-tu piłek Minuno RB566V, rękawiczki Mizuno Tour oraz ballmarker’a Trident Metal.

12 piłek golfowych Mizuno RB566V

Piłka golfowa to coś, co każdy golfista musi mieć w swojej torbie, bo przecież – jak grać w golfa bez piłki? A skoro jest to element nieodzowny to czemu nie wybrać modelu znanego i cenionego producenta, jakim jest Mizuno. W tym zestawie proponujemy Państwu 12 piłek właśnie marki Mizuno. Proponowany model łączy w sobie wysoką jakość i bardzo dobre parametry, dzięki czemu jest to piłka przeznaczona dla gracza na każdym poziomie.

Rękawiczka golfowa Mizuno Tour

Rękawiczka to kolejny element wyposażenia każdego golfisty. Dzięki niej gracz ma pewność uchwytu a tym samym siła jego gripu jest odpowiednia. To przekłada się na prędkość kija i odległość na jaką może zagrać piłkę. W tym zestawie proponujemy Państwu rękawiczkę renomowanej firmy Mizuno. Model Tour to najwyższy model tej marki.

Ballmarker Trident Metal

Ballmarker, to coś co każdy golfista powinien posiadać w kieszeni wybierając się na rundę golfa. To przyrząd, którym golfista zaznacza piłkę leżącą na green’ie. Pozwala mu to na jej podniesienie, oczyszczenie i ustawienie w kierunku uderzenia. I właśnie w tym ostatnim elemencie – ustawieniu w linii uderzenia pomaga Ballmarker Trident Metal. Dzięki swojej konstrukcji pozwala na bardzo precyzyjne ułożenie piłki w kierunku uderzenia, co pozwala osiągnąć większe prawdopodobieństwo zgrania piłki do dołka.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u