625,00

Cena netto: 508,13zł

Cena w punktach: 62500

Dostępność:
do 14 dni
Model:
ti.ttle 16-pack
Punkty:
2500 (warte 25 zł)

Dostępne opcje

Innowacyjny system analizy swingu oraz wspomagający golfistów podczas rundy na polu.
Urządzenie montowane jest na kijach golfowych z Państwa zestawu. Podczas swingów treningowych dokonuje zaawansowanej analizy parametrów uderzenia. Wszystko, aby na tej podstawie skalkulować średnią odległłość osiąganą za pomocą danego kija.

Prawdziwa rewolucja następuje jednak po sparowaniu urządzenia ze smartfonem. Dzięki darmowej aplikacji, którą można pobrać na iOS oraz Androida, poznajemy naszą lokalizację na polu golfowym za pomocą GPS-a. Pozwala to sprawdzić, ile jeszcze metrów mamy do dołka i porównać to z wyliczeniami dokonanymi przez urządzenie podczas treningu kalibracyjnego.

To daje odpowiedź na kluczowe pytanie na każdym dołku - którym kijem zagrać z danej pozycji.

Dokładna analiza
Dzięki sensorom wbudowanym w urządzenie ti.ttle analizuje zaawansowane parametry swingu: prędkość główki, tempo, otwarcie/zamknięcie główki, płaszczyzna swingu, typ uderzenia. Dodatkowo program wyświetla analizę swingu w trzech wymiarach. To wszystko pozwala na dokładne wyliczenie odległości, jaką możemy uzyskać danym kijem. Moduł statystyczny zapisuje te wartości i wykorzystuje podczas rundy na polu golfowym.

Moduł GPS
Po sparowaniu urządzenia za pomocą Bluetooth ze smartfonem, uzyskujemy dostęp do darmowej aplikacji, która używa nawigacji satelitarnej dla zlokalizowania naszej pozycji na danym dołku. Dzięki temu poznajemy odległości do flagi, co w połączeniu ze zmierzonymi długościami uderzeń danymi kijami idealnie pokazuje, który z nich użyć z naszej pozycji.
W bazie aplikacji jest ponad 36tys. pól z całego świata, w tym wiekszość polskich.

Personalizacja profilu
Dzięki kontom dostępnym w ramach aplikacji możesz zapisać wiele profili - na przykład różne komplety kijów, jakie masz. Urządzenie w swoim module statystycznym zapisuje Twoje wyniki i na ich podstawie wylicza odległości osiągane danymi kijami.

Zestaw rozszerzony
Oferowany tutaj zestaw zawiera: urzadzenie ti.ttle wraz z 16 nakładkami na kije, do których można przymocować urządzenie. Daje to możliwość zamontowania jednej nakładki na każdy kij z zestawu, co znacznie ułatwia orientację i usprawnia trening. Wystarczy przekładać urządzenie pomiędzy kijami, a od razu rozpozna ono, na którym z nich się znajduje. W zestawie także kabel do ładowania i łączenia urządzenia przez USB.

Parametry techniczne:

  • wielkość urządzenia: 43x18x10.5 mm
  • wielkość mocowania na kij: 17mm
  • bateria: litowo-polimerowa
  • czas ładowania/działania: 2 godziny / 5 dni
  • Bluetooth: 4.0LE, zasięg ok. 10m

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook