Promocje golfowe w BogiGolf

Zamówienie przedsezonowe piłek golfowych i rękawiczek do golfa

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że przed ważnym turniejem zapas piłeczek golfowych czy rękawiczek w szafce skurczył się do niebezpiecznego poziomu? 
Czy kiedykolwiek jechałeś na nowe pole i na miejscu okazało się, że nie ma sklepu golfowego a nawet jeśli jest to nie ma Twojego ulubionego modelu piłek albo rękawic do golfa?

Doświadczeni golfiści wiedzą, że piłki golfowe i ulubione rękawiczki to podstawa udanej rundy na polu golfowym i nigdy nie może zabraknąć ich w odpowiedniej ilości.

Dlatego przed sezonem golfowym proponujemy zakup większej ilości piłek golfowych oraz rękawiczek do golfa w cenie 'preorderowej' - to znaczy z rabatem hurtowym, takim jaki otrzymują od nas wyłącznie sklepy golfowe.

piłki golfowe promocje
rękawiczki golfowe promocje

 

Jak tego dokonać?

Wybierz model piłki / rękawiczki, który Cię interesuje
Wyślij nam zapytanie o ilość, którą chciałbyś kupić (lub widełki)

W odpowiedzi otrzymasz ofertę wg cennika hurtowego.

Mało tego - jeżeli interesuje Cię większa ilość (ponad 12 tuzinów piłeczek lub ponad 10 rękawiczek z jednego modelu) to otrzymasz dodatkowy rabat.

Piłki i rękawiczki możesz zamówić i wybrać dostawę aż do końca czerwca (także rozbić dostawę na kilka terminów - wtedy wysyłamy Tobie te akcesoria w równych odstępach czasu).


 

Zobaczysz, że będzie to inwestycja, która opłaci się podczas całego sezonu golfowego:

  1. koniec ze stresem, że podczas ważnej rundy zabraknie Ci ulubionych piłek golfowych
  2. nigdy więcej nie będzie trzeba szukać ostatniej pasującej rękawiczki na ostatnią chwilę
  3. gra jednym rodzajem piłek podczas całego sezonu zwiększa Twoją powtarzalność i szansę na poprawę wyników
  4. rękawiczki są jak buty - muszą być dopasowane - zatem jeśli już wybrałeś/aś jeden model to nie zmieniaj go za każdym razem

Premierowe oferty kijów golfowych

Kiedy na rynek wchodzą nowości - my zwykle przygotowujemy dla Państwa specjalne oferty przedpremierowe na nowe serie kijów golfowych. Nie inaczej jest w tym roku, kiedy z niecierpliwością czekając na kije takich producentów jak Callaway, TaylorMade, Ping czy Mizuno, dajemy szansę rezerwacji przed oficjalną premierą w niższych cenach.


Titleist Premia za Lojalność

piłki golfowe titleist

 


 

Wysyłka gratis powyżej 500zł

Dostawa
Przy dokonaniu zakupów na kwotę od 500zł brutto, Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wysyłką towaru na adres podany w formularzu zamówienia.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook