Graphite Design Tour AD seria shaftów do kijów golfowych

Cena netto: 1 625,20zł

1 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Tour AD
Producent:
Graphite Design
Kategoria:
Serwis sprzętu
Rodzaj:
Shafty

Shafty Graphite Desing to niekwestionowany lider i numer 1 wśród zawodowych golfistów na wszystkich tourach świata.
Produkty tej amerykańskiej marki produkowane są z najwyższej jakości materiałów, pochodzących z jednej z niewielu fabryk na świecie wytwarzającej wyjątkowo mocne a jednocześnie elastyczne włókna Toray, w Japonii.
Rodzina shaftów Graphite Design Tour składa się z kilkunastu modeli o różnych właściwościach, które można porównać 'z tabelki' ale lepiej przetestować i samemu przekonać się o właściwościach tych niesamowitych produktów podczas jednego z fittingów kijów golfowych, jakie prowadzimy w różnych częściach Polski.

Technologie i materiały używane w shaftach Graphite Design

TORAYCA M40X
Wysokiej klasy splot włókien grafitowych produkowany przez fabrykę TORAY w Japonii. Przed wprowadzeniem technologii M40X standardowy splot włókien posiadał albo dużą rozciągliwość, albo dużą odporność na ściskanie/rozciąganie. Prawie nigdy te obie cechy nie były w stanie występować razem. Nowy splot TORAYCA M40X jest natomiast ogromnym krokiem milowym, który bez podnoszenia grubości ścianek (a więc wagi i sztywności) shaftu pozwala na zwiększenie stabilności aż o 30%. Shafty z tą technologią posiadają wyjątkową umiejętność 'ładowania się' w kluczowych sekcjach - aby następnie uwolnić większą ilość energii przy impakcie.

TORAYCA T1100G
Technologia materiału T1100G pozwala na zastosowanie wyjątkowo drobnych włókien, splecionych tak, że są zarówno rozciągliwe jak i wytrzymałe. Taka kombinacja w kluczowych sekcjach shaftów korzystających z tej technologii pozwala na osiągnięcie dodatkowej stabilizacji, gwarantującej dodatkową celność i powtarzalność.

MSI - Material Stiffness Integration
Jedna z flagowych technologii Graphite Design polega na użyciu różnych kątów splotu włókien w ramach shaftu. Znając właściwości różnych kombinacji inżynierowie projektujący dany model są w stanie osiągnąć zamierzony efekt - niektóre sekcje shaftu bardziej chłoną wibracje, dając przyjemne czucie - inne są bardziej sztywne, aby podkręcać osiągi.

Najpopularniejsze modele shaftów do kijów golfowych Graphite Design

Graphite Design Tour AD DI

Ten kultowy model znają wszyscy wytrawni golfiści. Charakterystyczny, pomarańczowy shaft przeszedł w 2021 metamorfozę - i to bynajmniej nie tylko estetyczną, zyskując nowy, bardziej nowoczesny wygląd. Zastosowanie włókien Toray z technologią NANOALLOY zapewniło niezwykłe połączenie stabilności shaftu bez jednoczesnej straty miękkiego czucia przy kontakcie z piłką golfową.

Model ten zaprojektowany jest z nieco bardziej miękką sekcją środkową, aby golfista mógł 'naładować' shaft odpowiednio podczas swingu. Tour AD DI cechuje średni-wysoki start piłki (launch) oraz niska-średnia rotacja wsteczna (backspin).

Graphite Design Tour AD XC

Model AD XC to shaft wyposażony we wszystkie sztandarowe technologie Graphite Design. W środkowej i dolnej części materiały TORAYCA gwarantują stabilizację, bez straty miękkiego czucia. Profil shaftów AD XC powoduje średni-niski start piłki w połączeniu ze zmniejszeniem rotacji.

Graphite Design Tour AD HD

Jeden z najnowszych modeli w rodzinie GD. Oprócz użycia wszystkich najlepszych materiałów i technologii do modelu tego dodano też technologię FTT (Fast Taper Technology), która polega na szybkim przejściu i zmianie grubości profilu shaftu z jednej sekcji do drugiej. Dzięki temu stabilność oraz przyspieszenie podczas swingu mogą być lepiej odczuwalne i kontrolowane.

Graphite Design AD IZ

Ten model cechuje się bardzo podobnymi właściwościami lotu piłki i rotacji (wysoki start / niska rotacja) jak sztandarowy Tour AD DI, ale jednocześnie zastosowane materiały pozwalają na nieco bardziej miękki w czuciu profil całego shaftu, który będzie odpowiedniejszy dla golfistów z minimalnie mniejszymi prędkościami swingu.

Inne modele

W swojej ofercie jako autoryzowany dealer shaftów Graphite Desing posiadamy wszystkie modele, które są aktualnie produkowane. W stałej ofercie są Tour AD VR, TP, M9003.

Cena shaftów Graphite Design do woodów to przeważnie sugerowane 500 dolarów za shaft. Finalna cena sprzedaży zależy jednak od wielu czynników, dlatego prosimy o ustalanie jej z obsługą sklepu indywidualnie lub podczas fittingów.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u