Stability Putter Shaft BGT [rewolucja w puttowaniu]

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
W magazynie
Model:
Stability Putter Shaft
Kategoria:
Serwis sprzętu
Rodzaj:
Shafty

Dostępne opcje

Niesamowita innowacja, która pozwoli przenieść Twoje puttowanie na zupełnie nowy poziom precyzji i powtarzalności.
Stability Shaft od firmy Breakthrough Golf Technology to produkt przemyślany technologicznie, gwarantujący poprawę osiągów przy puttowaniu.
Wszystkie części shaftu wykonano z zaawansowanych materiałów, dzięki czemu wspierają one nasze puttowanie i pozwalają na poprawę wyników - niezależnie na jakim poziomie jesteśmy.

Geneza
Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego nawet w drogich putterach najpopularniejszych marek w ogromnej większości montowane są tylko stalowe shafty? Stalowe, czyli po prostu zwykłe kawałki rurki o niewiadomych właściwościach, działające w sposób, na który większość producentów zdaje się nawet nie zwracać uwagi? Czy chcesz powierzyć niemal połowę swoich uderzeń jakie wykonujesz podczas rundy kawałkowi taniej stali?? Pewnie, że nie!

Jeśli zastanowić się, co może wpłynąć na poprawę wyników w puttowaniu większości golfistów odpowiedz będzie z reguły podobna - stabilność i potwarzalność. Szczególnie przy uderzeniach trafionych poza środkiem lica puttera, co cechuje putty większości amatorów. Stability shaft to produkt zaawansowany technologicznie, korzystający z kilku połączonych ze sobą rodzajów materiału. Prawdziwym wyzwaniem było zaprojektowanie shaftu, który będzie jednocześnie prawie tak lekki jak standardowy, nie za sztywny, z doskonałym czuciem - a jednocześnie będzie ograniczał niepożądane efekty obracania się główki, wyginania shaftu czy nadmiernej pracy nadgarstkami.

Stability Shaft

Technologia
Shaft Stabiity został zaprojektowany aby wspierać szczególny swing, jakim jest puttowanie, tak różne od pozostałych uderzeń które wykonujemy podczas rundy golfowej. Shaft zwiększa strukturalną sztywność i redukuje skręt wokół własnej osi dzięki swojemu opatentowanemu designowi. Aż o 25% redukuje niechciane ruchy główki oraz o 50% jej obrót wokół własnej osi, co w ostatecznym rozrachunku wpływa na powtarzalność uderzeń i stabilności kierunku toczenia się piłki.

Produkt został przetestowany na setkach golfistów przy użyciu zaawansowanych narzędzi jak SAM Putt Lab, Quintic oraz Trackman4, aby wychwycić wszystkie niuanse i nawet najmniejsze niepożądane ruchy puttera podczas mishitów. Niezależnie od tego jak dobrze puttowali poddawani próbie golfiści - na każdym poziomie umiejętności Stability Shaft gwarantował zmniejszenie niegatywnych efektów niecentralnych trafień oraz dostarczał bardziej stabilne toczenie się piłki.

Materiały
Sekretem shaftu Stability są użyte materiały, dramatycznie różne od klasycznej, stalowej rurki montowanej jako shaft do większości putterów na rynku.

Stability putter shaft

Górna część shaftu składa się aż z ośmiu warst włókna węglowego, specjalnie wyprofilowanych, zgrzanych w unikalny wzór i odpowiednio pogrubionych. Profil nie zwęża się ku dołowi, aby jeszcze bardziej ograniczyć skręt shaftu wokół własnej osi w tej części.

Środkowa sekcja wykonana jest z aluminium. Ważący 22 gramy łącznik odpowiada za utrzymanie doskonałego czucia przy jednoczesnym zmniejszeniu wyginania się shaftu w tej części. Następnie przechodzi ona w adapter, wykonany z aluminium 7075, materiału 5-krotnie twardszego niż zwykła stal. Pozwala to na uzyskanie niesamowitej stabilności a także pozwala na zamontowanie shaftu na dowolnym putterze - niezależnie od profilu oryginalnego shaftu dostarczonego fabrycznie.

Dolna część to ulepszony stalowy tip, który pookryty jest warstwą antykorozyjną, a jego ścianki są dużo grubsze niż w klasycznych shaftach dla zwięszenia efektu stabilizacji.

Stability vs zwykły shaft
Tradycyjne stalowe shafty do putterów są bardzo mało powtarzalne, co może znacząco wpłynąć na Twoje osiągi przy puttowaniu. Producenci mogą powtarzać, że stalowe shafty są idealne dla putterów, ale fakty są takie, że daleko im do perfekcji. Shaft Stability znacząco redukuje różnice w osiągach przy różnych uderzeniach a także kompensuje błędy wykonane przez golfistów. Pozwala w pełni rozwinąć potencjał przy puttowaniu. Bazując na ostatnich badaniach wśród golfistów na różnym poziomie, aktualne wnioski mówią, że używanie sztywnych shaftów w putterach znacząco zwiększa powtarzalność - jednak Stability Shaft znacząco przewyższa tradycyjne stalowe swoim doskonałym czuciem.

Analiza prędkości przedniej i tylnej części główki puttera wyraznie wskazuje, że Stability Shaft zachowuje idealną wręcz powtarzalność i stabilizuje przód i tył główki puttera - podczas gdy stalowy shaft wyzwala niedoskonałości i zachowuje się w sposób dużo mniej przewidywalny. Fakt, że nie możemy do końca przewidzieć zachowania heel i toe puttera po uderzeniu w piłkę (impact) sprawia, że zwykłe stalowe shafty są dużo mniej stabilne i dają gorsze wyniki na greenie.

Stability shaft

STABILITY SHAFT
- praktynie niewidoczne różnice w zachowaniu heel i toe
- dowód na to jak bardzi stabilny jest putter z tym shaftem
stalowy shaft
- ogromne wibracje przenoszone na główkę po kontakcie z piłką
- pokazuje jak bardzo nieprzewidywalny staje się putter ze zwykłym shaftem, szczególnie jeśli piłkę trafimy poza środkiem lica

Montaż
Shaft Stability można zamontować do dowolnego puttera - w szczególności do puttera, który już posiadamy. Oznacza to, że nie musisz wcale kupować nowego kija - wystarczy wymienić shaft. Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę polegającą na odebraniu Twojego puttera prosto z Twojego adresu, serwisowanie go i odesłanie do Ciebie.

Możesz też kupić sam shaft i założyć go samemu lub w innym serwisie (nie ponosimy wtedy odpowiedzialności za prawidłowe zamontowanie i ewentalne uszkodzenia przy montażu).

Graj putterem premium od samego początku
Planujesz zakup nowego puttera i zainteresowała Cię idea Stability Shaftu? Możesz od razu zakupić nowy kij z zamontowanym wysokiej klasy shaftem Stability. Nasz serwis od początku do końca zbuduje dla Ciebie kij - dysponujemy czołowymi markami putterów: Scotty Cameron, Odyssey, Bettinardi, TaylorMade i innymi.
Koszty takiego puttera ustalane są indywidualnie z Tobą.

Przykłady putterów z shaftem stability

Odyssey
Odyssey
Scotty
Scotty Cameron
Bettinardi
Bettinardi

 

Nie chcesz wierzyć nam na słowo - PRZETESTUJ!
Posiadamy testowe puttery, które możesz przetestować w naszym centrum fittingu w Siemianowicach, Warszawie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwykle oddajemy do dyspozycji dla Ciebie dwa identyczne puttery - jeden ze standardowym, drugi z shaftem Stability. Sam poczujesz różnicę jaką daje wysokiej klasy shaft w identycznym putterze.

Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów - dostępność putterów testowych jest ograniczona.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u