SuperStroke Traxion Wrist Lock Putter Grip (3 kolory)

Cena netto: 150,41zł

Cena w punktach: 18500

185,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Traxion Wirst Lock Putter Grip
Punkty:
740 (warte 7.4 zł)
Producent:
SuperStroke Grips
Kategoria:
Serwis sprzętu
Rodzaj:
Gripy (puttery)

Dostępne opcje

Najnowszy grip w rodzinie SuperStroke to opracowany i zaakceptowany przez USGA i R&A model ze zgrubieniem pozwalającym na stabilniejsze oparcie o nadgarstek.
Za pomocą takiego uchwytu (typu Armlock) o przedramię można znacznie stabilniej puttować, bez ryzyka dodatkowych, niechcianych ruchów.
Profil niezwężający się ku dołowi zapewnia optymalną kontrolę dystansu i pozwala na równy nacisk dłoni na grip.

Grip Wrist Lock promuje agresywny 'forward press' (wychylenie shaftu nieco do przodu, w kierunku puttowania) co zmniejsza realny loft - dlatego polecamy przed wyborem tej opcji gripu zastanowić się, czy nie będzie potrzebna zamiana loftu w Państwa putterze (usługę tą również oferujemy w naszym serwisie golfowym).

Dodatkowo grip wykorzystuje technologię Tech-Port, która stwarza efekt przeciwwagi. Dzięki temu putter wydaje się jeszcze stabilniejszy, gdyż balans wagi jest bardziej w górnej części niż na główce.

Najszybciej rozwijająca się linia gripów
Gripy Superstroke przebojem wdarły się do światowej czołówki. Dziś ciężko zliczyć wszystkich profesjonalnych golfistów, którzy zmienili gripy w swoich putterach na produkty tej marki. To co dobre dla zawodowców jest także idealne dla amatorów, którzy potrzebują stabilnych puttów, aby poprawiać swoje wyniki.

Bardzo miękki materiał
Wszystkie gripy Superstroke posiadają miękką i bardzo lekką piankę pod warstwą zewnętrzną, wykonaną z bardzo dobrze przyczepnego materiału. Dzięki temu zachowują właściwości każdego kija, na którym zostaną zamontowane, a do tego będą bardzo dobrze leżeć w rękach.

Technologia TRAXION
Nowością w gripach SuperStroke jest technologia Traxion (gra słów - 'traction' z angielskiego to 'przyczepność'). Dzięki zastosowaniu różnych materiałów w kluczowych strefach gripu zwiększono tarcie i przyczepność. Sprawia to, że dłonie pewniej układają się na gripie dla większego komfortu i pewności krótkiej gry.

Technologia SPYNE
To także gra słów - od 'spine' = 'kręgosłup''. Dokładnie tak wygląda dolna część gripu. Jest to łączenie, szew gdzie zszywane zostają dwie połówki gripu - dzięki uwypukleniu tej części mamy lepsze czucie pod palcami podczas układania dłoni na putterze i jeszcze pewniej wykonujemy uderzenia wiedząc, że wszystko dobrze leży nam w rękach.

Tech-port miejsce na ciężarek
Nowe gripy są w pełni dostosowane i kompatybilne ze wszystkimi ciężkarkami stosowanymi przez SuperStroke. W chwili obecnej w sprzedaży są ciężarki 25/50/75-gramowe. Zastosowanie ciężarka daje nam efekt przeciwwagi, dzięki czemu zmniejsza się realna masa samej główki, którą odczuwamy w dłoniach podczas wykonywania swingu. Dla wielu daje to lepszą kontrolę puttowania. Zachęcamy do eksperymentowania z doważaniem, gdyż efekt każdy z nas musi wyczuć i zaakceptować samemu - dzięki ruchomym ciężarkom jest on całkowicie odwracalny.

Ciężarki nie są częścią gripu SuperStroke - są do dokupienia osobnno. Wraz z gripem dostarczona jest lekka zaślepka.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook