Symulatory golfowe i analizatory

Mizuno T20 Wedge kije golfowe

Marki

Symulatory golfowe to doskonałe narzędzia wzbogacające trening dla golfistów. Dzięki nim możesz cieszyć się grą w golfa w okresie zimowym, a także trenować w zaciszu swojego domu lub firmy w dowolnym momencie. Oferta symulatorów i analizatorów do golfa jest bardzo szeroka - od urządzeń za kilkaset złotych, do zaawansowanych radarów i systemów za dziesiątki tysięcy.

Oferujemy także kompleksową usługę polegającą na projektowaniu i budowaniu od podstaw Twojego własnego symulatora - w domu, firmie czy biurze. Od analizy kosztów, przez projekt (architektoniczny i techniczny) aż do wykonania i ustawienia całego symulatora. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Symulator golfowy

TaylorMade P700 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook