Taylor Made Spider S Platinum Single Bend kij golfowy

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Spider S Platinum Single Bend Putter
Kategoria:
Rodzaj:

Nowy putter z serii Spider S został zaprojektowany, aby dostarczać jeszcze większą stabilność i precyzję uderzeń.
Wykorzystanie zaawansowanych materiałów takich jak aluminium i wolfram, pozwoliło inżynierom TaylorMade osiągnąć bardzo dużą bezwładność - a co za tym idzie wybaczalność.

Wycięta maszynowo główka + wolframowy obciążnik
Wszystkie główki putterów Spider S powstają w zaawansowanym procesie, wycinane z metalu - stopu aluminium 6061. W tej serii zastosowano dodatkowe strategicznie ulokowane wstawki z ciężkiego metalu jakim jest wolfram. Służą one przeniesieniu środka ciężkości w miejsce, które bardziej sprzyja podniesieniu wybaczalności i stabilizacji puttera - na kraniec główki. Dodatkowe wstawki na dole, zaraz przy licu działają analigicznie jak ciężarek w tym samym miejscu w driverze - redukują 'podskakiwanie' piłki w powietrzu i przyspieszają proste toczenie do celu.

Wysokie MOI
Współczynnik bezwładności plasuje Spider S na czele wszystkich kijów golfowych TaylorMade putter w tej kategorii. Wysoki MOI ma niebagatelny wpływ na stabilność puttera, szczególnie przy trafieniu piłki poza środkiem lica.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider S. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.

Shaft Fluted Feel
Nowością w putterach Spider S jest shaft, który posiada rowki na swojej długości w kluczowej sekcji dolnej. Dzięki temu jest mniej podatny na skręcanie i odkształcanie - które przy tak precyzyjnym kiju golfowym jak putter mogą mieć ogromne znaczenie. Nowy shaft Fluted Feel daje też niesamowite, miękkie czucie przy kontakcie z piłką golfową.

Osadzenie Double Bend
W prezentowanej wersji zastosowano osadzenie typu double bend, które dzięki podwójnemu wygięciu zmienia nieco balans główki. Jest ona wtedy wyważona bardziej na środek lica dzięki czemu mniej kręci się wokół własnej osi. Taki typ osadzenia sprzyja osobom odwodzącym puttera po linii zbliżonej do prostej lub minimalnym łuku.

Optyczny system celowania
W nowej wersji Spider S wykorzystano system True Path (ang. prawdziwa ścieżka), który wykorzystując zjawiska optyczne pomaga łatwiej ustawić się do uderzenia, a także daje dobre skupienie podczas wykonywania swingu putterem.

Grip SuperStroke GTR 1.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

Rodzina Spider S
Seria Spider S trafiła na rynek w 2021 w dwóch wersjach, różniących się sposobem osadzenia shaftu do główki.

Spider S Collection rodzina kijów golffowych taylormade

 

MODEL Ręka Toe Hang Offset Długość Waga główki LOFT LIE
Spider S L-Neck Prawa/lewa 20° Full Shaft 33", 34", 35" 355g 70°
Spider S Single Bend Prawa/lewa Face Balanced Full Shaft 33", 34", 35" 355g 70°

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1399 PLN

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u