Taylor Made Spider Mini Kalea Putter kij golfowy

Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 129900

1 449,00 1 299,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Taylor Made Spider Mini Kalea
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Putter z rodziny Spider, posiadający o 15% mniejszą główkę niż reszta modeli.
Wersja idealnie pasująca do rodziny KALEA - kijów golfowych projektowanych wyłącznie dla kobiet.

Inspirowany opiniami zawodowych golfistów system celowniczy w kształcie litery T zapewnia odpowiednie narzędzie do ustawienia się w kierunku uderzenia.
Model Spider Mini posiada także sprawdzone lico Pure Roll, z rowkami pod kątem 45 stopni, jak we wszystkich modelach putterów TM.

Duża bezwładność w kompaktowej główce
Wielu golfistów woli nieco mniejsze główki putterów (tzw. typ mid-mallet). Wyzwaniem, któremu udało się sprostać inżynierom TaylorMade było osiągnięcie wysokiego współczynnika bezwładności, który od zawsze cechuje wszystkie modele serii Spider - i połączenie go z bardziej kompaktową główką Spidera Mini. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu ciężarków cel ten został zrealizowany, dzięki czemu główka nowego puttera zachowuje stabilność podczas swningu - także gdy kontakt z piłką nie nastąpi na samym środku lica.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider Tour. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.
W wersji Tour Red zastosowano nieco bardziej miękki wkład niż w pozostałych modelach.

Linia celownicza
Dzięki współpracy z wieloma zawodowymi golfistami, udało się stworzyć nowe podejście do linii celowniczych. Kształt litery T pozwala na precyzyjne określenie kierunku uderzenia a przy tym druga z linii wyznacza i jeszcze lepiej kontrastuje z krawędzią lica. Dzięki temu wiemy dokładnie jak wyglądają dwie najważniejsze linie, pozwalające ustawić się nam do dołka.

Osadzenie Double Bend
W wersji Spider Mini zastosowano osadzenie podwójnie giętego shaftu bezpośrednio do główki. Takie osadzenie wraz z wyważeniem face balance sprawia, że model ten nadaje się najlepiej dla golfistów odwodzących główkę puttera po linii prostej lub minimalnym łuku.

Grip SuperStroke GTR 1.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

MODEL Ręka Toe Hang Offset Długość Waga główki LOFT LIE
Spider Mini prawa / lewa face balance 3/4 shaft 33" 355g 70°

Sugerowana cena detaliczna: 329 EUR = 1449 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u