Taylor Made SIM2 Max Ladies zestaw ironów

4 499,00 3 999,00

Cena netto: 3 251,22zł

Oszczędzasz: 500,00zł

Cena w punktach: 399900

NULL
Dostępność:
W magazynie
Model:
SIM2 Max Irons Ladies
Punkty:
15996 (warte 159.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije Damskie
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Najnowsze irony z serii Super Game Improvement to kije golfowe, łączące nową konstrukcję typu CapBack z zaawansowaną wkładką ECHO zapewniającą niesamowite, miękkie czucie uderzeń.
Pogłębiona szczelina Thru-Slot Speed Pocket została dosłownie wycięta w całej dolnej krawędzi główki, przez co realna sprężystość lica jeszcze bardziej się zwiększyła dla niesamowitej wybaczalności.
W ironach SIM2 Max użyto wszystkich dostępnych i rozwijanych w ostatnich latach technologii - wzbogacając projekt o najnowsze ulepszone osiągnięcia inżynierów TaylorMade.

Połączenie wybaczalności, optymalnej trajektorii oraz niesamowitych odległości sprawia, że nowe SIM2 Max z CapBack Design i systemem ECHO to jedne z najlepszych ironów segmentu super game improvement. Przypadną do gustu zarówno golfistom potrzebującym nieco pomocy od swojego sprzętu, jak i tym bardziej zaawansowanym poszukującym doskonałego czucia w połączeniu z wybaczalnością.

Cap Back Design
Znaną z poprzednich edycji ironów szczelinę z 'mostkiem' łączącym górę i dół łopatki znacząco ulepszono. Aby główka nowego kija golfowego stanowiła całość, zdecydowano się zrezygnować ze Speed Bridge (dosłownie "most prędkości"). Zamiast tego zastosowano nową wkładkę CapBack, która działa na podobnej zasadzie, a dodatkowo sprawia, że żaden piasek, ziemia czy trawa nie dostają się między lico a otwartą część tylną główki. Genezą tego rozwiązania pozostaje niezmiennie zapewnienie jak największej stabilności całej konstrukcji, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości samego lica. Usztywnienie konstrukcji z jednoczesnym cieńszym licem sprawiają, że straty energii powstałe przy trafieniach poza środkiem są zminimalizowane, co przekłada się na zwiększoną wybaczalność.

Doskonałe czucie dzięki technologii ECHO
Połączenie CapBack Design z powiększonymi wkładkami ECHO, tłumiącymi wibracje dało zniewalający efekt w postaci przyjemnego, stonowanego dzwięku przy trafieniu. Nowe irony posiadają dzięki temu niesamowicie miękkie czucie, porównywalne z kijami kutymi (forged).

Thru-Slot Speed Pocket
Niesamowita nowa szczelina w dolnej części lica całkowicie oddziela spód główki od części górnej (dosłownie między spodem szczelina jest 'na przestrzał' - łączy się tylko za pomocą wkładek ECHO). Wszystko spaja oczywiście CapBack Design. Skutkiem tak zaawansowanej technologii jest niesamowita wybaczalność kijów, szczególnie kiedy piłkę trafiamy dolną częścią główki kija golfowego.

Inverted Cone Technology
Technologia znana od lat w kijach TaylorMade została użyta również w modelu SIM. Zmienna grubość, dopasowana do profilu najczęściej wykonywanych przez golfistów mishitów (uderzeń poza środkiem lica) sprawia, że irony zyskują zwiększoną wybaczalność. Dodatkowo bardzo głębokie wycięcie dolnej części za licem znacząco zwiększa efektywność tej technologii.

Ultracienkie lico
Lico w nowych ironach SIM2 jest niezwykle cienkie. Dodaje to kolejną 'cegiełkę' do niesamowicie miękkiego czucia w tych kijach, a także pozwala na wydobycie z nich maksimum osiągów. Dzięki temu piłka startuje nieco szybciej, co daje szanse na większe odległości oraz znacząco zwiększa wybaczalność dzięki optymalizacji grubości lica na całej jego powierzchni.

Odchudzony hosel
Dzięki zredukowaniu wagi szyjki poprzez odchudzenie ścianek, projektantom udało się przenieść tę masę do niższych części główki. Pozwoliło to osiągnąć niższy środek ciężkości a rezultacie wyższą trajektorię początkową lotu piłki. Dodatkowo szyjka główki jest dużo bardziej podatna na zmiany kątów za pomocą maszyn (m.in lie angle i de-lofting), co czyni je bardziej uniwersalnymi, gdyż te parametry w średnim okresie użytkowania kijów mogą wymagać zmian w miarę rozwoju umiejętności danego zawodnika.

Ultralekki shaft i miękki grip
W wersji damskiej zastosowano super lekki shaft Aldila NV 45 Ladies (waga około 45 gram). Dzięki temu rozpędzenie kijów jest jeszcze łatwiejsze. Bardzo miękki grip Lamkin daje optymalne połączenie przyjemnego uchwytu i wytrzymałości gripu na ścieranie.

Specyfikacje

Kij

Loft

Długość

Lie

Swingweight Offset Dostępność
4 iron 19º 38.875" 61.50o C2 5.8mm tylko prawy

5 Iron

21.5º

38.25"

62.00º

C2 5.2mm tylko prawy

6 Iron

25º

37.625"

62.50º

C2 4.7mm tylko prawy

7 Iron

28.5º

37.00"

63.00º

C2 3.9mm tylko prawy

8 Iron

32.5º

36.50"

63.50º

C2 3.5mm tylko prawy

9 Iron

38º

36.00"

64.00º

C2 3.0mm tylko prawy

PW

43.5º

35.50"

64.50º

C2 2.6mm tylko prawy

AW

49º

35.50"

64.50º

C2 1.8mm tylko prawy
SW 54o 35.25" 64.50o C2 1.5mm tylko prawy

Sugerowana cena detaliczna: 989 EUR = 4499 PLN

 


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook