TiCad Tango wózek elektryczny

Cena netto: 11 300,81zł

Cena w punktach: 1390000

13 900,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Tango
Punkty:
55600 (warte 556 zł)
Producent:
TiCad
Kategoria:
Wózki golfowe
Rodzaj:
Elektryczne

Konstrukcja TiCad Tango bazuje na gamie wózków opracowanej przez Ludwiga Hentschela. Podobnie jak jego bezpośredni poprzednicy, TiCad Tango to klasycznie piękny E-Wózkek stworzony do golfa . Ma niepowtarzalną linię i szczególny temperament, który przyniósł mu jego muzyczną nazwę.

Wózek TiCad Tango z tytanową ramą, piaskowanymi powierzchniami i kołami z włókna szklanego. Jako alternatywą dla kół z TWS doskonale się prezentuje można oczywiście zamówić także tytanowe koła Tango za dopłatą.

Technicznie i funkcjonalnie, precyzyjnie regulowany dyszel z możliwością zmiany wysokości i skórzanym uchwytem oraz obrotowy uchwyt z automatycznym przepływem są częścią wyposażenia. Również jego mechaniczna funkcja wolnego koła dla wygodnego prowadzenia, jako wózek ręczny, jest przydatna, gdy bateria jest pusta. Przy całkowitej wadze zaledwie 6,3 kg TiCad Tango pozostaje łatwy w manewrowaniu. Ale to się prawdopodobnie zdarza rzadko: ponieważ półtora kilogramowa bateria litowa pokonuje co najmniej 27 dołków.  Istnieje wiele akcesoriów do Tango, więc możesz dostosować go do własnych upodobań i preferencji.

TiCad Tango imponuje niesamowicie łatwą obsługą. Uchwyt na praktycznym przegubie obrotowym  - bardzo szybko schowamy wózek do bagażnika. Brak luźnych części, nic, co można zgubić podczas montażu lub demontażu. Purystycznie przemyślane Tango jest idealnym towarzyszem dla golfisty, jeśli chcesz skupić się na grze z całą swoją energią. Kolejną zaletą Tango jest kompaktowy rozmiar po złożeniu zapewniający wygodę użytkowania.

Chcesz podnieść lub obniżyć swoją torbę na wózku golfowym ? Żaden problem! Tango TiCad oferuje specjalne mocowanie na torby golfowe o wyjątkowej długości. Jest to szczególnie interesujące w przypadku toreb golfowych z organizerem lub sportowymi standbagami. Masz wybór między trzema różnymi wysokościami.

TiCad Tango zawiera szeroką gamę akcesoriów. Poza TiTec koła z tytanu posiada specjalne rączki skórzane. Scorecard, uniwersalny uchwyt do smartfonów i urządzeń GPS, uchwyt na parasol , siedziska golfa, ładowarkę samochodową oraz  elektromagnetyczny hamulec.

"Konkurs na produkty istnieje od 1954 roku. Nagroda" Red Dot "jest uznanym na całym świecie znakiem jakości ", mówi strona Reddot Design Award. Dalej: "Przedsiębiorcy i projektanci używają" Red Dot "do swoich nagradzanych produktów, zarówno w kraju, jak i na świecie, jako skutecznego narzędzia komunikacji i pozycjonowania w czołówce jakości i wzornictwa." Nagrodę w kategorii design otrzymał TICad Star i TiCad Tango.

SZCZEGÓŁY I DANE W SKRÓCIE

  • Rama tytanowa i koła z TWS, piaskowana powierzchnia tytanowa
  • Precyzyjnie regulowany dyszel ze skórzaną rączką
  • Mechaniczna funkcja wolnego biegu dla wygodnego pchania analogicznie jak w wózku manualnym
  • Pickup na uchwyt na parasol
  • Akumulator litowo-jonowy (1,5 kg, zasięg co najmniej 27 dołków ) i ładowarka
  • Rozmiar opakowania: 66 x 64 x 11 cm
  • Rozmiar ramy: 66 x 64 x 4 cm
  • Waga: rama z kołami 6,3 kg

Cena sugerowana: 3190 EUR = 13900 PLN

Wózki TiCad to najwyższej jakości produkt klasy PREMIUM. Posiada ogromną liczbę detali i dodatkowego wyposażenia, którą zawsze warto indywidualnie omówić i negocjować. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą obsługą, celem przedstawienia wszystkich możliwości dostępnych przy zakupie wózka TiCad.

Lista dodatkowych opcji

Nazwa Cena
Hamulec elektromagnetyczny 650 zł
Napęd sportowy 450 zł
Tytanowy uchwyt na scorecard 650 zł
Tytanowy uchwyt na parasol 525 zł
Tytanowy uchwyt na parasol, pokryty dodatkowo skórą 1 000 zł
Parasol z logiem TiCad 350 zł
Parasol Windbuster z logiem TiCad 450 zł
Uchwyt na smartrona lub GPS 525 zł
Ładowarka samochodowa 575 zł
Uchwyt do prowadzenia obity skórą - wersja standard 130 zł
Uchwyt obity skórą - niestandardowe opcje 450 zł
Niestandardowy uchwyt na torbę 650 zł
Krzesełko 1 350 zł
Torba transportowa 850 zł
Grawer na ramie 175 zł

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook