Miura Tour Wedge kij golfowy

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Tour Wedge
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Wedge

Dostępne opcje

Niesamowite, kute w Japonii wedge marki Miura są wręcz legendarnym wzorcem precyzji wykonania oraz połączeniem kunsztu niemal rzemieślniczej produkcji z najwyższej jakości materiałami.
Użycie niezwykle miękkiej stali węglowej w unikalnym procesie produkcyjnym sprawia, że zarówno irony jak i wedge Miura zyskują niepowtarzalne miękkie czucie, gwarantujące precyzję.
Precyzyjnie wykonane rowki, po raz pierwszy w historii marki przez maszynowe wycinanie, gwarantują maksymalny możliwy back spin, kluczowy dla kontroli odległości przy krótkiej grze.

Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji kijów golfowych Miura

Miura do wytworzenia kijów golfowych Tour Wedge używa niesamowicie miękkiego, wysokiej klasy stopu stali węglowej o oznaczeniu S20C. Podczas procesu wielostopniowego wykuwania, nabiera od wytrzymałości i unikalnej struktury na poziomie cząsteczkowym. Kluczowe właściwości tego stopu i sposobu produkcji pozwalają na uzyskanie główki o bardzo przyjemnym odczuciu przy trafieniu w piłkę do golfa. Efektem tego jest wręcz legendarna miękkość kijów Miura i doskonała kontrola, jaką zapewniają na polu golfowym.

Konstrukcja podnosząca środek ciężkości główki

Dla wedge'y jest dość istotne, aby środek ciężkości był umieszczony jak najwyżej w główce. Jest to oczywiście bardzo trudne na dość zwartą strukturę główek tego rodzaju kijów golfowych - bez żadnych szczelin, 'speed slotów' i innych rozwiązań znanych głównie z ironów. Dlatego inżynierowie Miury zastosowali w tym modelu zabieg polegający na usunięciu części metalu ze środkowej, tylnej części główki - dzięki czemu zyskano efekt 'cavity back' oraz przeniesiono środek ciężkości wyżej. Efektem takiego zabiegu jest zarówno zwiększenie stabilności główki przy trafieniach piłki poza środkiem lica (waga jest bowiem bardziej rozłożona na krańcach główki dla zwiększenia MOI). Drugim założeniem jest podniesienie rotacji piłki - zawsze bowiem, kiedy piłka jest trafiana powyżej środka ciężkości główk - traci spin. Wedge'ami trafiamy zwykle piłkę dość wysoko na licu, zatem taka konstrukcja sprzyja zwiększeniu rotacji i co za tym idzie kontroli uderzeń.

Precyzyjnie wycięte rowki

Po raz pierwszy w historii Miura zastosowała wycinanie rowków w technologii CNC Milled, co oznacza, że zostały one wykonane z komputerową precyzją. Daje to gwarancję, że rotacja piłki golfowej w nowych wedge'ach będzie na maksymalnym i powtarzalnym poziomie, a nasza kontrola krótkiej gry zyska nowy wymiar.

Dwa rodzaje bounce dla zwiększenia wszechstronności tej serii kijów golfowych

Model Tour Wedge dostępny jest w dwóch wariantach bounce - standardowy oraz wysoki (high bounce). Od strony materiałów i technologii wykonania oba wedge pozostają identyczne. Różnią się spodnią częścią, gdzie wersja High Bounce posiada nieco szerszy spód, szczególnie w sekcji przy toe i na środku. Grind typu C (stal zeszlifowana jest w okolicach toe i heel) sprawia, że to wykończenie idealnie sprawdza się dla golfistów, którzy grają dość siłowo, mocno wchodząc w podłoże.

Z kolei wersja Standard Bounce przeznaczona jest dla graczy, których swing cechuje średnia lub niska 'interakcja' z podłożem i bardziej płaski swing.

Dwa wykończenia

Wisienką na torcie dla wedge'y Miura Tour są dwa wykończenia. Klasycznie dostępne jest wykończeniee chromowane, które cechuje się bardzo pięknym wyglądem i wysokim stopniem połysku. Drugie wykończenie to bardzo trwałe i powstałe w wyniku zaawansowanego procesu barwienia metalu czarne wykończenie. Zwykle tego typu wykończenia z czasem 'szlifują się' i odsłaniają goły metal - jednak Miura bardzo pieczołowicie wykonała ten wariant kolorystyczny w swoich kijach golfowych. Dzięki temu czerń jest niezwykle intensywna i nie zmienia się z czasem.

Proces produkcji kijów golfowych Miura

Japońska marka Miura, tak jak wiele golfowych produków z Kraju Kwitnącej Wiśni, owiana jest swego rodzaju mityczną aurą tajemniczości. Wynika to z faktu, że kije golfowe Miura wytwarzane są w jednej tylko na świecie manufakturze w Japonii w miejscowości Himeji. Proces produkji jest oczywiście tajemnicą firmy, ale wiadomo, że obróbka metalu oparta jest o najwyższej klasy technologie, które sprawiają, że struktura gotowych główek jest niezwykle harmoniczna, co daje własnie to bardzo miękkie czucie przy trafieniu w piłkę. Dodatkowo Miura opanowała swój własny proces spawania główki do hosela - dzięki czemu ten newralgiczny dla dzwięku i czucia element kija golfowego jest niezwykle starannie wykonany. Najwyższej klasy kontrola jakości, daleko bardziej restrykcyjna niż większość producentów na rynku stosuje w swoich kijach, zapewnia idealną jakość i powtarzalność parametrów produkcyjnych. Dzięki temu możesz być pewien, że kije Miura zawsze będą zachowywać się w przewidywalny sposób.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Loft Bounce Grind Lie Długość
(rekomendacja)
48o 7o Standard 63.5o 35.50"
50o 7o Standard 63.5o 35.50"
52o 10o Standard 63.5o 35.50"
54o 10o Standard 63.5o 35.25"
56o 12o Standard 63.5o 35.25"
58o 10o Standard 63.5o 35.00"
60o 10o Standard 63.5o 35.00"
50o 8o High 63.5o 35.50"
52o 10o High 63.5o 35.50"
54o 12o High 63.5o 35.25"
56o 14o High 63.5o 35.25"
58o 12o High 63.5o 35.25"
60o 12o High 63.5o 35.00"
62o 14o High 63.5o 35.00"

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u