Wilson Staff Model R white piłki golfowe

Cena netto: 194,31zł

Cena w punktach: 23900

239,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Model R white Balls
Punkty:
956 (warte 9.56 zł)
Producent:
Wilson Staff
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Wilson Staff Model Golf to piłki golfowe, które są idealnym wyborem dla graczy wymagających precyzji i powtarzalności uderzeń. Ten najwyższej jakości model piłek jest malowany w precyzyjnie kontrolowanym procesie aplikacji, który zapewnia, że każda piłka z powłoką uretanową opuszcza fabrykę z niemal nieskazitelnym wykończeniem. To oznacza, że zawsze precyzja jest na najwyższym poziomie a piłki trafią tam, gdzie chcesz na polu golfowym.

Dodatkowo, dzięki czterowarstwowej konstrukcji i bezszwowej powłoce piłki golfowe Wilson Model R zapewniają doskonałą rotację i stabilność przy wszystkich rodzajach uderzeń. Niezależnie od tego, czy grasz z tee, czy puttujesz na birdie - te piłki zapewnią Ci osiągi, których potrzebujesz, aby poprawiać swoje wyniki i cieszyć się grą.

Osiągi dzięki technologii V-CORTM

Te wysokiej klasy piłki golfowe wyposażone są w specjalne jądro, które zwiększa energię, aby wygenerować maksymalną prędkość po kontakcie z licem kija dla uzyskania większej odległości.

Więcej warstw piłki golfowej

Więcej spinu. Lepsza kontrola. Bezkonkurencyjna odległość i kształtowanie każdego strzału od tee do approach'y. Tourowe czucie na greenach i w ich okolicach.

Bezszwowa warstwa zewnętrzna z urethane'

Bezszwowy wzór z 362 dimplami na powierzchni wygładza przepływ powietrza wokół piłki, zapewniając niższą trajektorię lotu i maksymalne odległości.

Polecana dla Konstrukcja Budowa
średniozaawansowanych
4-warstwowa miękka
Odległość Lot piłki Spin
duża
duży duży
Kompresja Dimple Zewnętrzna powłoka
100 362 urethane

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u