Wilson Staff DX3 Soft Spin 12-pack

Cena netto: 113,01zł

Cena w punktach: 13900

139,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
DX3 Soft Spin
Punkty:
556 (warte 5.56 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Dostępne opcje

Kup więcej - płać mniej

Liczba sztuk Cena za sztukę
2 lub więcej 125,00zł

Najnowszy, ulepszony model trójwarstwowych piłek do golfa Wilson Staff.
Tegoroczny model Dx3 posiada dopisek 'Spin' - wcześniej był to 'Soft'. To jednoznacznie wskazuje na rozwój charakterystyki tej linii - z piłek typowo miękkich, stały się modelem, który zapewni golfistom na różnym poziomie idealną kontrolę dzięki rotacji.
Do tego jądro z niską nominalną kompresją (40) sprawia, że piłki doskonale nadają się także dla graczy z niższymi prędkościami swingu.
Piłki Dx3 oferują bardzo dobre osiągi jeśli chodzi o odległość i kontrolę, co czyni jest bardzo dobrym wyborem w kategorii piłek wielowarstwowych.

Najbardziej miękka piłka 3-warstwowa
Wilson Staff twierdzi, że z kompresją na poziomie zaledwie 35, model Dx3 jest najbardziej miękkim modelem piłki na rynku w kategorii piłek 3-warstwowych. W połączeniu z idealnie dobranymi warstwami środkową i zewnętrzną, model Dx3 przeznaczony jest dla golfistów, którzy szukają większej kontroli poprzez możliwość nadawania rotacji i wpływania na kształt uderzenia.

Połączenie trzy-w-jednym
Miękkie czucie połączone z odległością z tee to cechy główne modelu Dx2 Soft. W wyższej klasie piłek Dx3 Spin, inżynierowie Wilsona dołożyli jeszcze do tego idealną kontrolę rotacji podczas krótkiej gry. Taki zestaw cech czyni z piłek golfowych Dx3 bardzo dobry wybór dla średniozaawansowanych graczy, poszukujących piłek do gry w golfa, które pomogą im w osiąganiu lepszych wyników.

3 warstwy dla optymalnej budowy
Dodanie środkowej warstwy z materiału DuPont HPF sprawiło, że piłka posiada znaczące możliwości nadawania jej rotacji przy krótkiej grze. Z kolei zewnętrzna warstwa z ionomeru nadaje piłce wyjątkową zdolność szybkiego osiągania wysokiej trajektorii dla jeszcze większego dystansu (szczególnie dla wolniej uderzających graczy).
 

Polecana dla Konstrukcja Budowa
średniozaawansowanych
3-warstwowa miękka
Odległość Lot piłki Spin
bardzo duża
wysoki wysoki
Kompresja Dimple Zewnętrzna powłoka
40 302 ionomer

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook