MyMiniGolf Putting Professional przenośny zestaw do mini golfa

Cena netto: 893,50zł

1 099,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
myminigolf
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Pozostałe Akcesoria i Gadżety Golfowe

Zestaw przenośnych dołków do mini golfa, który umożliwia zabawę w każdych warunkach.
Wystarczy rozłożyć jeden z trzynastu plastikowych elementów na dowolnej powierzchni - trawie, podłodze, nawet bruku - aby cieszyć się zabawą ze znajomymi.

Dołki i przeszkody posiadają zróżnicowany poziom trudności, tak aby każdy, nawet nie-golfista, mógł się dobrze bawić i korzystać z całego zestawu.
Całość dostarczona jest w wytrzymałym kartonowym pudełku oraz dodatkowo zabezpieczone w czarnej torbie do noszenia w rękach.

Dołki i przeszkody można dowolnie układać - niczego nie ogranicza żaden tor, a jedynie miejsce jakie mamy na rozłożenie całego zestawu. Dzięki temu za każdym razem można ułożyć inne 'pole golfowe' i cieszyć się grą na nowo.

W skład zestawu wchodzi

  • 9 dołków o zróżnicowanym stopniu trudności (zobacz zdjęcia poniżej)
  • 4 przeszkody (mostek, dwa zakręyty i pętla)
  • dwa kije golfowe - puttery, pozwalające na grę zarówno praworęcznym jak i leworęcznym
  • dwie piłki golfowe
  • karta do zapisywania wyników rywalizacji
  • torba do przenoszenia i przechowywania całości

Dołki i przeszkody w zestawie:

Warm-up (x4) Wave Towers
Najprostszy dołek, idealny na początkową rozgrzewkę. Dostkonały także jako koniec bardziej rozbudowanego toru z innymi przeszkodami (średnica 34cm). Dołek znajduje się w najwyższym punkcie przeszkody, przez co wymaga dużej precyzji, bo inaczej skończymy z drugiej strony (64x25x13 cm). Klasyczna konstrukcja z czterema 'wieżami', które znacznie utrudniają dostęp do dołka (45x8 cm).
     
Maze Bridge 360
Przeszkoda, która ma dołek w centralnym tunelu - w przypadku trafienia w inny, będzie trzeba spróbować ponownie (41x36x13 cm). Przeszkoda dodatkowa, która może utrudnić tor - trzeba będzie przejść przez mostek, aby dostać się do dołka (67x15x19 cm). Trudna przeszkoda, która wymaga dobrania idealnej siły uderzenia, aby piłka przeleciała przez pętlę i zatrzymała się w dołku po drugiej jej stronie (40x33x41 cm).
     
Acapulco Daytona (x2) Volcano
Spirala wiodąca w górę, zakończona dołkiem, wymaga idealnego dobrania siły uderzenia, aby piłka nie wróciła do nas w połowie drogi (42x35x11 cm) Dwa zakręty o stromym profilu pomagają urozmaicić tor. Przy odpowiednim uderzeniu piłka przechodzi przez nie płynnie, kończąc prosto w dołku po drugiej stronie (65x30x11 cm) Strome zbocza tego dołka przypominają wulkan - wymagają więcej siły i precyzji niż proste dołki rozgrzewkowe (55x8 cm).

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

myminigolf - idealny jako przerwa w pracy


myminigolf z trenerem golfowym

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u