Cena netto: 243,09zł

Cena w punktach: 29900

299,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Wellstroke 12
Punkty:
1196 (warte 11.96 zł)
Producent:
WellPutt
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Maty treningowe

Dostępne opcje

Przyrząd pomocny przy treningu puttowania w formie maty, z narysowanym łukiem oraz możliwością ustawienia 'bramek' z kołeczków.
Dzięki treningowi z taką matą nasza płaszczyzna swingu przy putterze utrwali się i będziemy dużo bardziej powtarzalnie wykonywać ruch na greenie.
Ilość kombinacji jaką można ćwiczyć z matą jest bardzo duża, ponieważ producent przewidział kilka otworów do wbicia kołeczków, aby trening nie stał się z czasem zbyt prosty.

Jak możemy trenować uderzenia golfowe, aby nasze puttowanie stało sie jescze lepsze:

  • wyznaczyć kołeczkami zewnętrzny tor, po którym ma poruszać się główka puttera (kołeczki zapobiegną jego przekraczaniu zarówno przy odwodzeniu jak i odprowadzeniu główki)
  • dla zwiększenia precyzji wyznaczyć piłeczce mniejszą bramkę, w którą ma się zmieścić

Dodatkowo mata zapewnia przemyślaną, wzrokową pomoc w postaci linii oraz wycieniowanej główki puttera, która bardzo dobrze symuluje ruch. Dzięki temu także nasze oczy uczą się prawidłowego ruchu i ścieżki po jakiej ma się poruszać putter.

Mata jest przenośna i daje się łatwo zapakować do dołączonego pokrowca. Dzięki temu można ją zabrać ze sobą wszędzie - na pole golfowe, driving range czy w podróż.

Maty można używać razem z innymi akcesoriami treningowymi Well-Putt.

Dopasowanie do naszego stylu puttowania ułatwia trening golfowy

Dostępne jest aż pięć wersji przyrzadu treningowego WellStroke, które odpowiadają pięciu łukom, pod jakimi możemy odwodzić główkę puttera. Zaleca się, aby wybrać wersję najbardziej przypominającą nasz łuk. Najmniejsza wersja to 12 stopni, przeznaczona dla golfistów, którzy odwodzą główkę puttera relatywnie prosto, bez dużego łuku i obracania kijem golfowym. Następnie łuk rośnie co 3 stopnie, aż do 24 stopni, czyli wersji przeznaczonej dla graczy z dość dużą tendencją do rotowania główki puttera.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u