AutoFlex Korea Hidden Technology shafty do kijów golfowych

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Autoflex
Kategoria:
Serwis sprzętu
Rodzaj:
Shafty

Shafty do kijów golfowych koreańskiej marki Autoflex szturmem zdobyły zachodnie portale zajmujące się tematyką golfa na przełomie 2020 i 2021 roku.
Producent obiecuje niesamowitą poprawę osiągów, którą testerzy, youtubberzy i inni specjaliści związani na co dzień ze sprzętem golfowym sprawdzili w akcji - i okazało się, że nie jest to jakiś 'fake news', tylko faktycznie koreańska technologia działa :)
Od tego czasu marka cieszy się coraz większym powodzeniem wśród golfistów lubiących nowinki sprzętowe mające poprawić osiągi na polu.

Czym tak naprawdę jest shaft Autoflex i co obiecuje zmienić w naszych kijach golfowych?

Główną cechą marki Autoflex jest to, że te shafty do kijów golfowych są niezwykle lekkie - aż do 20-30gram niż większość rynkowych odpowiedników. Zwykle produkując bardzo lekki shaft producent idzie na kompromis - lekki oznacza też często bardzo giętki i przeważnie nienadający się dla osób ze średnią lub wysoką prędkością uderzenia. Koreańscy inżynierowie wymyślili jednak jakąś konstrukcję, splot i użyli materiałów o których nie chcą mówić - wyprodukowali shaft, który zachowuje się tak, że podczas swingu nie jest klasyczną 'wędką' tylko gwarantuje odpowiednią sztywność nawet jak uderzamy ponad 110 mil na godzinę driverem.

Lekka konstrukcja, cienkie ścianki i dopasowana do prędkości uderzenia struktura shaftu - to wszystko sprawia, że Autoflex jest w stanie realnie poprawić osiągi. Dostarcza główkę do piłki golfowej w odpowiednim tempie co maksymalizuje transfer energii. Dodatkowo jego waga pozwala go w wielu przypadkach nieco łatwiej 'rozpędzić', co też przekłada się na dodatkowe mile na godzinę prędkości kija i następnie piłki.

Czy warto kupić shaft Autoflex do swoich kijów golfowych?

Powinniśmy powiedzieć - oczywiście, przecież to najbardziej 'gorący' shaft ostatniego okresu z niesamowitą technologią :)
Ale powiemy, że najpierw warto go przetestować - w naszym centrum fittingu kijów golfowych posiadamy kilka testowych egzemplarzy które można przetestować zarówno na naszych główkach fittingowych jak i na swoich (o ile posiadają adapter do regulacji a nie wklejany na stałe shaft). Tylko dzięki przetestowaniu można dowiedzieć się, czy rzeczywiście ukryta koreańska technologia faktycznie da nam poprawę wyników, jaką obiecuje producent.

Jak dobrać shaft Autoflex do swoich kijów golfowych?

Producent przygotował jasną i przejrzystą tabelkę, wg której każdy może dobrać shaft do swojej prędkości swingu. Jest to związane z odmienną strukturą shaftu - którą najlepiej dopasować właśnie do swojej prędkości. Jeśli dobierzemy zbyt miękki shaft to choć osiągniemy efekt 'przyspieszenia' - shaft będzie zbyt wiotki. Z kolei za sztywny shaft nie 'naładuje się' w pełni podczas naszego swingu golfowego i przez to maksymalizacja osiągów nie będzie pełna.

Rekomendowane przez producenta są też konkretne długości i swingweight dla poszczególnych kijów i wersji Autoflexa. Jest to wskazówka dla nas i naszego serwisu golfowego, na etapie budowania dla Państwa kija na tym shafcie.

Do jakich kijów golfowych pasuje shaft Autoflex?

Shafty są produkowane do wszystkich rodzajów kijów golfowych. Należy jednak pamiętać, że są to shafty dedykowane - czyli nie możemy (a przynajmniej producent tego nie zaleca) wziąć shaftu z drivera i założyć go do wooda. Autoflex produkuje dedykowane shafty do driverów, woodów, hybryd i ironów.

Tabelka shaftów autoflex

Ile kosztuje shaft Autoflex?

Ze względu na specyficzną konstrukcję i egzotyczne pochodzenie shafty Autoflex zdecydowanie nie należą do tanich modeli. Cena finalna uwzględnia poprawne założenie shaftu do kija lub adaptera, wyważenie, założenie gripu i docięcie na długość. Dlatego też prosimy o kontakt z nami za pomocą maila/telefonu lub funkcji 'zapytaj o cenę' aby ustalić finalną cenę produktu.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook