Bettinardi

Bettinardi wypuścił na rynek kilka znakomitych serii kijów golfowych. Najnowsze to seria 2021 Studio Stock, Queen B Series, iNOVAi 7.0, seria BB 2020 oraz iNOVAi 2020, wśród których znajdziemy również puttery dla osób leworęcznych.

Flagowe kije do golfa Bettinardi – Studio Stock, iNOVAi

Linia Studio Stock jest wykonywana przy zastosowaniu nowej technologii frezowania lica – Roll Control Face. Technologia ta została opracowana we współpracy z najlepszymi golfistami na świecie. Frezowanie zostało naukowo zaprojektowane, aby dało efekt z asymetrycznym profilem rowka. Taka konstrukcja zwiększa rotację górną przy uderzeniu, a także kontrolę odległości oraz precyzję. Roll Control Face zapewnia doskonałe wyczucie i optymalne sprzężenie zwrotne przy uderzeniu. Frezowaniu poddaje się stal nierdzewną 303, z której wykonane są puttery Bettinardi. Wybierane są najlepsze mieszanki stali, co bezpośrednio przekłada się na znakomitą obrabialność oraz, w rezultacie, świetne czucie piłki przy uderzeniu. Seria 2021 Studio Stock wyposażona jest w całkowicie nowe wykończenie Diamond Blast. Dzięki niemu kije golfowe tej serii charakteryzuje wyrazisty srebrny odcień z kontrastującymi czerwono-czarnymi dodatkami. Efekt jest połączeniem klasyki i nowoczesności, sportu i elegancji. Puttery Studio Stock mają grip Lamkin w standardowej grubości lub wersji pogrubionej Jumbo.

iNOVAi to kolejna flagowa linia produktowa putterów marki Bettinardi. Przede wszystkim należy tu wspomnieć o zaktualizowanej wersji miotacza – iNOVAi 7.0. Ten kij golfowy to putter o najwyższym współczynniku MOI, jaki kiedykolwiek wyprodukował Bettinardi. W produkcji kija wykorzystuje się stal nierdzewną 303, a także aluminium klasy wojskowej 6061. Frezowanie jest precyzyjne, a użyta technologia bimetaliczna optymalizuje rozkład ciężaru na główce, co przekłada się na niesamowitą wybaczalność oraz stabilność podczas uderzeń.

Nie sposób nie wspomnieć o aspektach wizualnych kijów golfowych iNOVAi. Futurystyczna kolorystyka łączy w sobie niebieskie i anodowe wykończenie, które estetycznie uzupełnia tradycyjne platynowe barwy z białymi i czerwonymi dodatkami. Na polu golfowym puttery Bettinardi prezentują się wyśmienicie. Na koniec kilka słów o gripie, który został wykorzystany w modelach iNOVAi 7.0, a mianowicie Lamkin SINKFIT, również, tak jak w przypadku serii Studio Stock - na przykład model Bettinardi Studio Stock 28 Centershaft Putter w standardowych grubościach lub pogrubionej wersji Jambo. Lamkin SINKFIT nie jest uchwytem standardowym. Zaktualizowana wersja Lamkin to wyprofilowany kształt, zapewniający wygodne oraz prawidłowe ułożenie nadgarstka, co przekłada się na wyższą kontrolę uderzeń.

Złota seria QUEEN B – luksusowy design Bettinardi

Linia kijów golfowych Queen B marki Bettinardi to kije golfowe, obok których nie sposób przejść obojętnie. Przyciągają oko na polu golfowym luksusową złotą barwą zdobioną iście królewskimi grawerami. Główki wykonane z miękkiej stali węglowej owocują bardzo komfortowym czuciem przy uderzeniach, a także większą stabilnością niż w przypadku stali nierdzewnej.

Bettinardi słynie z technologii Honeycomb, powodującej, że tekstura lica putterów serii Queen B przypomina plaster miodu. Na unikalność tej linii putterów składa się wiele czynników – użycie precyzyjnych maszyn z zachowaniem rygorystycznych norm kontroli, ręczna obróbka, laserowe oraz maszynowe grawery oraz precyzyjne malowanie. Perfekcja i dbałość o detale, nie tylko w serii Queen B, ale we wszystkich produkowanych przez Bettinardi putterach, przekłada się zarówno na komfort gry przy użyciu tych kijów golfowych, jak i celność, skuteczność i tym samym wynik gry.

Seria Queen B stosuje również gripy Lamkin, jednakże dostępne są unikalne gripy w kolorze identycznym jak headcover. Queen B uzupełnia szeroką ofertę putterów Bettinardi kijami golfowymi o ekskluzywnym wyglądzie. Przy eleganckich i klasycznych modelach Studio Stock, a także nowoczesnych i sportowych kijach golfowych iNOVAi na przykład model Bettinardi iNOVAi 6.0 Crescent Neck Putter jest to kolejne spojrzenie pod kątem designu. Ta różnorodność pozwala każdemu golfiście znaleźć kij odpowiedni dla siebie, zarówno pod kątem parametrów technicznych, jak i osobistych preferencji wizualnych.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook