Bettinardi Studio Stock 28 Centershaft Putter

2 199,00

Cena netto: 1 787,80zł

Cena w punktach: 219900

NULL
Dostępność:
do 14 dni
Model:
Studio Stock 28 Centershaft
Punkty:
8796 (warte 87.96 zł)
Producent:
Bettinardi
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Nowa odsłona najbardziej prestiżowej serii Bettinardi - Studio Stock.
Główki putterów zostały jeszcze bardziej dopieszczone przez Roberta Bettinardi aby nadać im nowy, świeży styl.
Każda z główek została wycięta w technologii CNC z jednego kawałka miękkiej stali nierdzewnej typ 303. Do tego otrzymała eklskluzywne satynowe wykończenie.
Wszystkie puttery są ręcznie polerowane i wyposażone w precyzyjne grawery dla podkreślenia linii i unikalności kolekcji Studio Stock.
Starając się zawsze proponować nowinki technologiczne, producent wyposażył lico w asymetryczne rowki, gwarantujące szybsze toczenie sie piłki po greenie i doskonałe, miękkie czucie..
Całość dopełnia wysokiej klasy grip Lamkin, dostępny w dwóch grubościach oraz pasujący do niego kolorystycznie headcover.

Puttery Bettinardi Studio Stock to propozycja dla golfistów poszukujących unikalnego połączenia pięknego designu z właściwościami, jakie oferuje kij na greenie.

Unikalny proces produkcji
Każdy putter Bettinardi powstaje w zaawansowanym procesie produkcji, wycinany z jednej zwartej sztabki stali nierdzewnej. Użycie precyzyjnych maszyn i rygorystycznych norm kontroli w standardzie ISO 9001:2008 zapewnia najwyższą jakość. Ręczna obróbka, laserowe i maszynowe grawery oraz precyzyjne malowanie sprawia, że każdy putter jest też na swój sposób unikalny.

Made in the USA
Bettinardi szczyci się tym, że są rodzinną firmą ze Stanów, która produkuje swoje puttery w całości w kraju. Dzięki zachowaniu wysokich standardów produkcji ich kije są unikalne, posiadają ekskluzywny design oraz doskonałe właściwości.

Miękka stal nierdzewna
Do produkcji putterów Studio Stock użyto miękkiego stopu stali nierdzewnej typ 303. Dzięki temu zyskano materiał dający solidne i bardzo komfortowe czucie przy kontakcie z piłką golfową.

Lico Roll Control Technology
Najnowsza technologia obróbki lica zastosowana przez Bettinardi. Dzięki tak zaawansowanemu procesowi w swoich putterach Bettinardi nie musi w ogóle używać żadnych wkładów, jak wielu innych producentów. 55% materiału jest usuwanych bezpośrednio z poziomu lica. Gwarantuje to niesamowicie miękkie czucie. Jest o idealny wybór dla graczy, którzy potrzebują lepszej kontroli odległości.
Jednocześnie nowa struktura lica z asymetrycznymi rowkami promuje znacznie szybsze toczenie się piłki po kontakcie z główką puttera, co przekłada sie na poprawioną kontrolę i precyzję.

Nowe wykończenie
Nowe Studio Stock posiadają ekskluzywne, ręczne polerowanie i wykończenie. Satynowy kolor dodaje do całej serii elementu luksusu i doskonale prezentuje się w torbie czy na greenie. Istotnym i przemyślanym dodatkiem jest unikalny grip Lamkin w kolorze identycznym jak wysokiej klasy headcover.

Dostępne gripy
Puttery Studio Stock dostępne są z gripem Lamkin:

  • standardowej grubości
  • pogrubionym Jumbo


Dostępne modele Studio Stock 28 Centershaft

Studio Stock 28 Centershaft
Główka wykonana z jednego kawałka metalu posiada nieco poszerzony profil z dodatkowymi wypustkami, które nadają putterowy większy moment bezwładności i stabilność. Osadzenie centershaft sprawia, że główka dużo swobodniej rotuje wokół własnej osi, dzięki czemu toe hang jest na poziomie 25 stopni. Sprzyja to golfistom, którzy odwodzą główkę po średnim łuku i potrzebują łatwości w manipulowaniu nią dla poprawnego trafienia w piłkę.
Bettinardi Studio Stock 28 Centershaft Putter
Specyfikacja
- waga główki: 358g
- materiał: miękka stal nierdzewna 303
- wykończenie: platynowe
- lico: F.I.T.
- długość: 33" /34" / 35"
- loft: 3o
- lie: 70o
- prawy i lewy
 


Sugerowana cena detaliczna: 479 EUR = 2199 PLN

Bettinardi Autoryzowany Dealer Polska

 

Shafty Stability
Jako autoryzowany dealer shaftów Stability oferujemy Państwu możliwość zamontowania tych produktów do większości putterów jakie sprzedajemy. Montaż shaftu Stability w Państwa nowym putterze pozwoli przenieść krótką grę na zupełnie nowy poziom. Aby dowiedzieć się więcej na temat tych produktów zapraszamy tutaj: shafty Stability do putterów.

Shafty Stability

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook