Callaway JAWS Full Toe Raw Wedge (2 kolory) kij golfowy

Cena netto: 527,64zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 64900

849,00 649,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
JAWS Full Toe Raw Wedge
Punkty:
2596 (warte 25.96 zł)
Producent:
Callaway
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Wedge

Dostępne opcje

Najnowsze wedge Callaway to kije golfowe łączące w sobie cechy serii JAWS oraz poprzednich kijów PM Grind w niesamowitą konstrukcję dla jeszcze większej kontroli i wszechstronności na polu golfowym.

Całe lico wedge JAWS Full Toe jest pokryte rowkami o różnym kącie nachylenia co znacząco powiększa powierzchnię główki, która nadaje piłce golfowej rotację.
Innowacyjny kształt samych główek, z wysoką częścią toe oraz bardzo obficie wyciętym spodem daje niesamowitą kontrolę nad krótką grą. Podniesienie środka ciężkości poprzez pogrubienie części metalu na górze główki gwarantuje zwiększenie rotacji piłki.

Konstrukcja Groove-in-groove
Dosłownie rowek-w-rowku - to określenie na nową konstrukcję lica w wedge (dostępne także w MD5 JAWS Wedge). Lica posiadają aż 19 rowków, między którymi wycięto jeszcze dodatkowe 4 mikro-rowki umieszczone pod kątem 20 stopni do płaszczyzny. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się dla nadawania piłce rotacji oraz kontroli uderzeń - szczególnie przy krótkich chipach, pitchach, gdzie nie wykorzystujemy w pełni potencjału tarcia piłka-lico tak jak przy pełnych strzałach.
Dodatkowe umieszczenie ostatniego rowka bardzo nisko przy krawędzi tnącej daje dodatkową wybaczalność i pozwala zminimalizować efekt trafienia piłki nisko na licu.

Unikalna konstrukcja główek
Cechą charakterystyczną JAWS Full Toe Wedge jest wysoka część przy toe (co podnosi środek ciężkości dla poprawy kontroli i czucia). W połączeniu z wysokim offsetem i dużym wycięciem dolnej części sprawia to, że JAWS Full Toe Wedge są niezwykle wszechstronnymi kijami do golfa, pozwalającymina dopasowanie się do sytuacji i zagranie niemal dowolnego uderzenia wokół greenu.

Wysoki środek ciężkości dla kontroli trajektorii
Charakterystyczna, grubsza część na górze główki kija nie jest wyłącznie elementem estetycznym. Dodanie kilku gramów metalu i umieszczenie go na samej krawędzi główki powoduje przesunięcie środka ciężkości w górę, co pozwala nadawać większą rotację piłce golfowej. Dodatkowe cztery okrągłe wgłębienia z ciężarkami strategicznie odsuwają wagę od części 'heel', aby uderzenia był wykonywane środkiem geometrycznym główki.

Shafty Dynamic Gold Tour Issue Spinner 115
Do tak znakomitych wedge nie mogło zabraknąć premium klasy shaftu. Dynamic Gold Tour Issue Spinner to produkt stworzony typowo do wspomagania krótkiej gry. Dodaje nieco więcej rotacji i pozwala na kontrolowanie strzałów.
Model JAWS Grind Wedge jest dostępny ze wszystkimi shaftami z oferty Callawaya - w większości bez dopłat (o konkretną ofertę custom prosimy pytać przed zamówieniem).

Dwa wykończenia
Główki  JAWS Wedge są dostępne w kolorze srebrnym (Chrome) oraz ciemnym (Black).

Aby dowiedzieć się, jakie są możliwości fittingu kijów Callaway oraz jaki shaft będzie najlepszy dla Ciebie skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą w Fitting Center.

 

Specyfikacje

Loft Bounce Grind Długość Lie angle SwingWeight Dostępność
54o 12o C-Grind 35.25" 64.00o D3 prawy/lewy
56o 12o C-Grind 35.25" 64.00o D3 prawy/lewy
58o 10o C-Grind 35.00" 64.00o D3 prawy/lewy
60o 10o C-Grind 35.00" 64.00o D3 prawy/lewy
64o 10o C-Grind 35.00" 64.00o D3 tylko prawy


Sugerowana cena detaliczna: 189 EUR = 849 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u