Callaway Apex 21 zestaw ironów golfowych (stalowy shaft)

Cena netto: 3 901,63zł

Oszczędzasz: 600,00zł

Cena w punktach: 539900

5 399,00 4 799,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Apex steel
Punkty:
21596 (warte 215.96 zł)
Producent:
Callaway
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Doskonały zestaw kutych ironów, które spełnią oczekiwania bardziej doświadczonych graczy.
Nowe Apex Irons to połączenie odległości, niesamowitego czucia, wyważonej dawki wybaczalności i niesamowitege designu.
Dlatego kije Callaway Apex to doskonały wybór dla wymagających golfistów, którzy szukają najwyższej jakości sprzętu, który pomoże im w podniesieniu przyjemności z gry, a jednocześnie przyczyni się do poprawny osiągów.

Nowe żelaza Apex 21 zapewniają niezwykły poziom wydajności i kunsztu, jakiego nie widzieliśmy do tej pory. Są to pierwsze kute żelaza zaprojektowane przy wykorzystaniu technologii A.I. (sztuczna inteligencja), która zapewnia wyższą prędkość piłki oraz zdecydowanie bardziej powtarzalne wartości spin’u. Dzięki rdzeniowi Tungsten Energy Core kije charakteryzują się ogromną wybaczalnością. Projektanci Callaway dopracowali kształt łopatki kija tak, aby jak najlepiej „przechodził” przez podłoże. W skrócie – te kije oferują niezwykłą wydajność, z bardzo dobrze znanym „czuciem” kija przy każdym swingu.

Pierwsze żelaza Apex zaprojektowane z wykorzystaniem A.I.
Zaprojektowane z wykorzystaniem technologii A.I., lico „Flash Face Cup” zostało wykorzystane po raz pierwszy w żelazach Apex. Unikalna konstrukcja A.I. w każdym żelazie promuje wysokie prędkości piłki oraz zwiększoną sztywność lica na całej powierzchni. Zaprojektowano je dla niezwykłej kontroli kierunku oraz dystansu.

Zwiększona wybaczalność
W żelazach Apex 21 po raz pierwszy zastosowano rdzeń Tungsten Energy Core. Dzięki pięciokrotnie większej masie (w porównaniu do Apex 19), inżynierowie Callaway byli w stanie bardzo precyzyjnie umiejscowić Center of Gravity, dzięki czemu udało im się osiągnąć niesamowity kąt startu piłki w całym zestawie kijów. Co więcej, udało im się również zwiększyć wybaczalność przy uderzeniach poza środkiem lica kija.

Niesamowicie miękkie czucie
Szkielet główki kuty jest z miękkiej stali węglowej 1025 podczas gdy innowacyjna technologia z milionami mikro-pęcherzyków powietrza w materiale urethane, wypełniającym przestrzeń za licem pochłania niechciane wibracje, jednocześnie nie spowalniając prędkości początkowej piłki. Wszystko to stworzono z myślą o klasycznym, miękkim czuciu piłki.

Technologia Face Cup
W nowym modelu Apex ulepszono konstrukcję 360 Face Cup. Wycięcie w dolnej części główki zapewnia wyższą prędkość piłki w po impakcie dzięki większej sprężystości lica. Dodatkowo zastosowana zmienna grubość lica sprawia, że piłka nie traci prędkości - nieważne, w którym miejscu na licu nastąpił kontakt. Daje to dodatkową wybaczalność.W krótkich ironach zastosowano lico VFT, które przyczynia się z kolei do bardziej agresywnej, atakującej trajektorii lotu piłki, dzięki czemu łatwiejsza staje się kontrola.

Optymalna kontrola rotacji
Wolframowa wstawka w części główki blisko toe zmienia środek ciężkości, co ma wpływ na start i pózniejszą trajektorię lotu piłki.

Niesamowity design
Z pewnością nowy model Apexów może pochwalić się doskonałym wyglądem. Optymalnie dobrane proporcje główki zadowolą bardziej ambitnych graczy, a sama konstrukcja kija zagwarantuje wysoki poziom wybaczalności.

Doskonałe komponenty
Do nowych ironów w standardzie użyto nowoczesnego shaftu True Temper Elevate w wersji 95. Innowacyjny produkt ze 'stajni' nr 1 jeśli chodzi o shafty pozwala na optymalizację startu lotu piłki i bardzo dobrą kontrolę rotacji, aby uderzenia mogły lecieć jeszcze dalej.
Callaway oferuje bardzo szeroki wybór shaftów custom różnych producentów - katalog shaftów znajdą Państwo tutaj.
Aby dowiedzieć się, jakie są możliwości fittingu kijów Callaway oraz jaki shaft będzie najlepszy dla Ciebie skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą.

 

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Długość

Lie 

SwingWeight Dla leworęcznych?
3 iron 19.0o 39.0" 60.0o D2 TAK

4 Iron

21.0o

38.5" 

60.5o

D2 TAK

5 Iron

23.5o

38.0" 

61.0o

D2 TAK

6 Iron

26.5o

37.50" 

61.5o

D2 TAK

7 Iron

30.5o

37.00" 

62.0o

D2 TAK

8 Iron

34.5o

36.50" 

62.5o

D2 TAK

9 iron

38.5o

36.0" 

63.0o

D2 TAK
PW 43.0o 35.75" 63.5o D2 TAK

AW

48.0o

35.50" 

63.5o

D2 TAK


Sugerowana cena detaliczna: 1199 EUR = 5199 PLN
(dotyczy zestawu 6 kijów)

 

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u