- Dostępność:
- Na zamówienie
- Model:
- DS-ADAPT X Driver
- Punkty:
- 10796 (warte 107.96 zł)
- Producent:
- Cobra
- Kategoria:
- Kije golfowe
- Cobra Kije golfowe
- Rodzaj:
Cena netto:2 194,31zł
Cena w punktach: 269900
2 699,00zł
Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto
Cena netto:2 194,31zł
Cena w punktach: 269900
2 699,00zł
Najnowsze woody Cobra DS-ADAPT X to prawdziwy przełom w konstrukcji kijów zoptymalizowanych aerodynamicznie w połączeniu z idealnie dobranym środkiem ciężkości.
Bardziej zaokrąglone krawędzie natarcia, nieco podniesiony tył główki oraz strategiczne umiejscowienie ciężarków RAD, dają niesamowity efekt dla zwiększenia prędkości swingu a przez to poprawy odległości.
Sprawdzoną innowacją jest także lico wycinane w technologii CNC Milling. Unikalny układ rowków, rozmiszczonych wokół okrągłego środka zapewnia niespotykaną wcześniej optymalizację rotacji piłki.
Szereg innowacji zwiększających wybaczalność w połączeniu z ogromną ilością ustawień i opcji custom do wyboru sprawia, że dostosowanie nowych kijów do swojego stylu gry jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Wisienką na torcie jest agresywny wygląd z dodatkiem żółtego koloru i uwidocznionym carbonem w górnej części. Dla fanów bardziej stonowanych kolorów przygotowano główkę z dodatkiem czerwonego.
Od kilku sezonów woody Cobra należą do światowej czołówki, oferując najwyższej klasy rozwiązania technologiczne. Tegoroczna seria DS-ADAPT Xma szansę stać się bestsellerem wśród golfistów szukających optymalnych parametrów swoich kijów a także doskonałego wyglądu swojego sprzętu.
Inżynieria RAD
Dzięki zwięszeniu dystansów między ciężarkami z przodu oraz z tyłu główki kija udało się osiągnąć większą prędkość piłki przy zachowaniu niebywałej wybaczalności. Idealny balans między ciężarkami z przodu i z tyłu zapewnia niski spin oraz niesamowitą stabilność.
Wyważenie RAD
Driver DS-ADAPT X posiada ramę wyposażoną w 28 gramowe ciężarki, umieszczone z przodu tak bardzo jak to tylko możliwe (16 g ciężarek przymocowany na stałe oraz 12 g ciężarek wymienny). Dzięki temu osiągnieto ultra niski spin oraz wyższą prędkość piłki.
Z tyłu umieszczono dodatkowe dociązenie w postaci 10 gramowych ciężarków (8 g przymocowany na stałe oraz 2 g wymienny). Taki rozkład dociążeń tworzy idealny balans pomiędzy przodem i tyłem główki kija uzyskując prędkość RAD oraz wybaczalność.
Lico wycięte w technologii CNC Milled
Dotąd lica woodó były odlewane lub wykuwane, a następnie polerowane do gładkości, z rowkami równoległymi do podłoża. Już w modelu F8 nżynierowie Cobra zastosowali zupełnie odmienne podejście do tematu struktury lica. Zamiast szlifować jest na gładko, postanowiono zrobić coś zupełnie przeciwnego - wyciąć na powierzchni opracowany dzięki zaawansowanym badaniom wzór w technologii CNC (wycinanie komputerowe).
Dzięki takiemu podejściu uzyskano szereg cech:
Kute lico Forged E9 Zone oraz szkielet T-Bar Speed
Precyzyjnie wykonane lico posiada idealnie dobrany eliptyczny kształt i grubość, co pozwala na uniknięcie przykrych efektów nieco mniej udanych uderzeń, w których piłka ląduje poza środkiem główki. Szczególnie ważne są uderzenia, w których większość z nas popełnia błędy - trafione nisko przy shafcie (low heel) oraz wysoko na przodzie główki (high heel). To właśnie dziięki optymalizacji kształtu i grubości lica, nietrafione uderzenia nie tracą kierunku i odległości. Dodatkowo użyte materiały pozwalają na zmniejszenie łącznej wagi zarówno lica jak i szkieletu główki, co zmienia balans w taki sposób, że osiąganie większych prędkości uderzenia przychodzi golfiście z większą łatwością, a uderzenia nietrafione środkiem nie tracą odległości i kierunku.
Górna część z włókna węglowego
Wykorzystanie ultranowoczesnych włókien węglowych, które są o 20% lżejsze od standardowych włókien węglowych pozwoliło na przeniesienie środka ciężkości. Daje to znaczącą stabilność przy uderzeniach trafionych nawet poza idealnym środkiem lica.
Wybór shaftów o najwyższych parametrach
Aby dopełnić swój najbardziej zaawansowany technologicznie model woodów, Cobra zdecydowała się oferować je z prawdziwymi shaftami o najwyższych parametrach - i to nie w wersji "made for XYZ" jak robią to niektóre marki z czołówki producentów. Cobra posida prawdziwe, dostępne na rynku (tzw. aftermarket) shafty. Do tego ogromny wybór shaftów custom, także bez dopłat, dostęnych u nas jako autoryzowanemu sprzedawcy i fitting center Cobra.
Cobra Connect
Prawdziwa wisienka na torcie. Każdy driver King SpeedZone wyposażony jest w grip z wbudowanym, elektronicznym czujnikiem, który za pomocą sygnału satelitarnego lokalizuje nas na polu golfowym. Dzięki zainstalowanej na telefonie aplikacji dostarczonej przez ARCCOS możemy śledzić swoje osiągi na polu, zliczać statystyki i rywalizować z innymi graczami (na przykład o najdłuższy drive danego dnia na polu, nawet jeśli nie gracie ze sobą). Do tego poznamy odległości do dołka, co uczyni z naszego drivera swego rodzaju golfowy GPS.
Specyfikacje
Główka |
Kąt |
Długość | Główka | Dostępność |
9.0 | 7.0o - 11.0o | 45.50" | 460cc | Prawy / lewy |
10.5 | 8.5o - 12.5o | 45.50" | 460cc | Prawy / lewy |
Sugerowana cena detaliczna: 599 EUR = 2699 PLN
Notatka: HTML niedozwolony!
BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.
Zamówienia online #1: 512-339-383 Zamówienia online #2: 512-325-545 |
Fitting i kije golfowe: 509-247-368 |
kontakt@bogigolf.com.pl |
© BogiGolf 2025.