Cobra F MAX Airspeed Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 633,33zł

Oszczędzasz: 320,00zł

Cena w punktach: 77900

1 099,00 779,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
F MAX Airspeed Fairway Wood
Punkty:
3116 (warte 31.16 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Kolejna edycja kijów, które maksymalnie ułatwiają grę i oferują najwyższy stopień wybaczalności.
Dzięki zastosowanym technologiom i rozwiązaniom konstrukcyjnym pomagają golfistom osiągać bardziej proste i dłuższe uderzenia, oraz redukować slice'y.
Główki kijów F MAX Airspeed są specjalnie zaprojektowane: posiadają offset, co daje ułamki sekund na domknięcie i proste uderzenie - bez slice'a i na większą odległość.

Kije F MAX Superlite są zoptymalizowane dla golfistów ze średnimi prędkościami swingu, potrzebujących dodatkowej pomocy w osiąganiu większych odległości. Zastosowane wyważenie główki jest gwarancją bardziej prostych strzałów oraz wyższej trajektorii dla optymalnych osiągów.

Tytanowe lico Titanium 6-4
Stosowane już w poprzednich modelach lico posiada idealnie dobrany kształt i grubość, co pozwala na uniknięcie przykrych efektów nieco mniej udanych uderzeń, w których piłka ląduje poza środkiem główki. Dzięki temu nietrafione uderzenia nie tracą kierunku i odległości. Dodatkowo użyte materiały pozwalają na zmniejszenie łącznej wagi lica i zmianę balansu główki w taki sposób, że osiąganie większych prędkości uderzenia przychodzi golfiście z większą łatwością.

Zmniejszenie wagi dla lepszych osiągów
W kijach serii F MAX Airspeed zoptymalizowano wszystkie elementy aby zapewnić dodatkową pomoc w osiąganiu większych odległości graczom o średnim i wolniejszym swingu. Lżejszy shaft w połączeniu ze zmniejszeniem swingweight (dynamicznej wagi kija) pozwala uzyskać większą prędkość uderzenia, co w prostej linii przekłada się na zwiększenie odległośći. Zastosowanie nieco grubszego gripu pomaga w pewniejszym uchwycie.

Obciążnik w główce
Umieszczony w główce ciężarek przenosi wagę bliżej shaftu i w tylną jej część, co daje główce większą swobodę domykania się w kluczowym momencie uderzenia. Dzięki temu łatwiej można osiągnąć tym kijem uderzenie typu draw - lub po prostu zredukować niekorzytne efekty slice'a. Pomaga to uderzać dalej, bardziej prosto i z większą wybaczalnością.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).

Dopasowany shaft
Shafty z kijach F MAX Airspeed dopasowano specjalnie dla osób ze średnimi i wolniejszymi prędkościami swingu. Zmniejszenie wagi o 5 gram w stosunku do poprzedniego modelu pozwala łatwiej rozpędzić główkę kija. Promują wysoką/średnią trajektorię lotu piłki, co pomaga uderzać dalej, jeśli w naturalny sposób dostarczamy nieco mniej energii do piłki. Do tego niska waga wspiera uzyskiwanie większej prędkości uderzenia, co także przekłada się na większe odległości.
 

Specyfikacje


Kąt
 
Długość Główka SwingWeight Dla leworęcznych
16.0o 43.00" 170cc D0 Tak
20.0o 42.50" 165cc D0 Tak
23.0o 42.00" 160cc D0 Nie


Shaft Cobra AirSpeed 50

Twardość Waga Trajektoria lotu Torque Średnica na dole
Senior (RL) 55g wysoka 5.2 0.335"
Regular (R) 55g wysoka 5.2 0.335"
Stiff (S) 55g wysoka 5.3 0.335"


Sugerowana cena detaliczna:  999 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u