Prawdziwy golfowy green w Twoim ogrodzie

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Domowy Green Golfowy
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Domowe studio treningowe

Dostępne opcje

Marzycie Państwo o własnym greenie koło domu, na którym można by trenować puttowanie o dowolnej porze?

Już teraz można realnie zacząć o tym myśleć, bo taka usługa także jest w naszym portfolio.
Dzięki współpracy z profesjonalną firmą, zajmującą się budową pól od lat, jesteśmy w stanie zaoferować tego typu rozwiązania - od projektu i analizy, do wykonania i oddania gotowego greenu do użytku.

Możemy zbudować dla Państwa green z prawdziwej trawy sianej lub z rolki - a także greeny sztuczne, wymagające znacznie mniejszych nakładów na pózniejsze utrzymanie w idealnym stanie.

Każdy projekt golfowego greenu jest indywidualny i dopasowany do Państwa wymagań, dodatkowego wyposażenia i funkcjonalności oraz ukształtowania terenu. Realizacja projektu odbywa się na kilku etapach:

Etap 1
Przed każdą wyceną przeprowadzamy wstępną rozmowę, aby określić wymagania. Wycena i dalszy projekt zależą od powierzchni, ukształtowania terenu jakim Państwo dysponują oraz tego co ma być zrobione dodatkowo na obszarze inwestycji (bunkty, spadki terenu, inne przeszkody). Na podstawie tych danych przedstawimy propozycje wyceny wstępnej.

Etap 2
Jeśli wstępna wycena inwestycji przypadnie Państwu do gustu, sugerujemy wizytę przedstawiciela firmy celem sprawdzenia w rzeczywistości warunków terenowych. Wizyta taka pozwala dokładnie przedyskutować różne rozwiązania i uniknąć ewentualnych problemów na etapie budowy (np. nieprzewidzianych instalacji i dodatkowych kosztów).

Etap 3
Realizacja inwestycji. Na miejsce przyjedzie ekipa ze sprzętem i w ciągu kilku-kilkunastu dni (w zależności od wielkości projektu) wykonają projekt.

Etap 4
Odbiór i utrzymanie greenu. Jeśli chodzi o greeny naturalne to wymagają one ciągłej pielęgnacji. Dlatego firma, z którą współpracujemy świadczy także potem usługi doradcze i zajmuje się utrzymaniem greenów w idealnym stanie dla Państwa.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u