FatPlate PuttPlate golfowy przyrząd do treningu puttowania

Cena netto: 340,65zł

Cena w punktach: 41900

419,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
FatPlate PuttPlate
Punkty:
1676 (warte 16.76 zł)
Producent:
FatPlate
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Puttplate to przyrząd treningowy o wszechstronnym zastosowaniu. Możesz go używać zarówno na naturalnej trawie green’u jak i na matach do puttowania czy nawet na dywanie w zaciszu własnego domu czy mieszkania. Dzięki Puttplate możesz ćwiczyć impakt, linię startu piłki, backswing i „przejście” przez piłkę. Puttplate zawiera lusterko, dzięki któremu możesz kontrolować ruch głowy w czasie set-up’u.

W zestawie otrzymujesz gratis Mirrorbar, dzięki któremu będziesz w stanie kontrolować ustawienie barków. Podobnie jak pozostałe produkty FatPlate, również Puttplate zawiera 24 stronnicowy podręcznik do nauki wraz z „dziennikiem” postępów. Dodatkowo otrzymujesz również dostęp do nagrań video online z lekcjami puttowania. Według badań producenta już po jednej godzinie ćwiczenia putty z odległości ok 3 metrów zatrzymują się o 25% bliżej dołka golfowego. Puttplate wykorzystywany był podczas 3 turniejów Major w roku 2019. Rozmiar Puttplate pozwala na zmieszczenie jej w każdej standardowej torbie golfowej. W zestawie znajdziesz również standardowe tee do ćwiczenia na zewnątrz oraz specjalne tee pozwalające na ćwiczenie w domu.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u