Miura PI-401 Chrome zestaw ironów

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
PI-401 Chrome Irons
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Irony Miura PI-401 to próba stworzenia zestawu kijów, który połączy dwa różne światy. Jest to jedna z pierwszych konstrukcji tej japońskiej marki od dłuższego czasu, która wykonana jest w technologii łączenia dwóch części główki kija golfowego, zamiast wykuwania z jednego kawałka stali. Kompromis ten musiał zostać zastosowany, ponieważ projektanci tych ironów chcieli uzyskać kije wybaczalne a jednocześnie o pięknym, klasycznym designie, z którego znana jest Miura.

Wybaczalna konstrukcja kija golfowego w klasycznym wydaniu

Dzięki szczelinie między licem a tylną częścią główki (tzw. cavity back) irony Miura PI-401 należą do dość wybaczalnych kijów golfowych. Dzięki temu mogą być z powodzeniem używane przez golfitsów, którzy potrzebują nieco łatwiejszych kijów, ale cenią sobie ten klasyczny, japoński design wychodzący spod ręki mistrza Shinei Miura. Dodatkowym atutem tego modelu ironów są dość mocne lofty (które można oczywiście zmieniać na maszynie lie/loft), które wraz z konstrukcją kija sprzyjają poprawie osiąganych dystansów. Oczywiście, jak wszystkie kije Miury, także i PI-401 zapewniają niesamowite, miękkie czucie i przyjemną kontrolę gry.

Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji główek kijów golfowych

Dwuczęściowa konstrukcja główki w zestawie ironów PI-401 polega na tym, że lico i hosel są wykute osobno, a następnie łączone z tylną częścią (tzw. body). Dzięki temu możliwe jest także zastosowanie dwóch różnych materiałów, które sprawdzają się w swoich zadaniach w tym modelu ironów. Lico wykonane jest z wysokiej klasy stopu stali węglowej S35C, dla zapewnienia niesamowicie miękkiego czucia przy kontakcie. Natomiast reszta szkieletu powstała ze stopu stali 8620, który zapewnił stabilność całej ramie i optymalizuje efekty dzwiękowe.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Offset

Ręka

4 iron

 21°

 61.0° 

3.3

tylko prawe

5 iron

 24°

 61.5° 

3.5

tylko prawe
6 iron

 27°

62.0°

3.7

tylko prawe
7 iron

 30°

62.5°

4.0

tylko prawe
8 iron

 34°

 63.0°

4.3

tylko prawe
9 iron

 39°

 63.5°

4.5

tylko prawe
PW

 44°

 64.0°

4.7

tylko prawe
GW

 48°

 64.0°

5.0

tylko prawe

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u