GolfWay Play ShortGolf 6 Base Pack to kompletny zestaw zaprojektowany, aby przybliżyć grę w golfa w ekscytującym, przystępnym formacie dla dzieci oraz początkujących w każdym wieku.
Pakiet ten stanowi fantastyczne wprowadzenie do świata golfa, zapewniając wszystkie niezbędne narzędzia do nauki i ćwiczenia podstaw tego sportu. Metodologia ShortGolf koncentruje się na tym, aby golf był przyjemny i łatwy do nauczenia, wykorzystując zmodyfikowany sprzęt i uproszczone zasady, aby zaangażować młodych graczy.
W zestawie znajdują się kolorwe piłki przeznaczone do bezpiecznej gry w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu. Piłki te naśladują zachowanie prawdziwych piłek golfowych, ale są bardziej miękkie i łatwiejsze do opanowania dla początkujących. Aby sesje treningowe były wciągające i edukacyjne, zestaw zawiera również różne cele i znaczniki. Narzędzia te pomagają początkującym zrozumieć cel gry oraz rozwinąć ich dokładność i precyzję.
Dla kogo jest Play Short 6 Base Pack?
-
Dzieci, które jeszcze nigdy nie miały styczności z tą dyscypliną,
-
Nauczyciele wychowania fizycznego, którzy dzięki krótkiemu przeszkoleniu będą w stanie prowadzić ciekawe, wielogodzinne zajęcia dla dzieci,
-
Rodziny / grupy, które chcą spędzać razem czas aktywnie na świeżym powietrzu.
Trening w dowolnym miejscu
Zestaw jest mobilny – można go rozłożyć i dowolnie konfigurować elementy. Uderzenia wykonuje się ze specjalnych, elastycznych mat – tak więc podłoże nie ma znaczenia przez co można go używać:
-
Na boisku sportowym
-
Na sali gimnastycznej
-
Na podwórku, w parku, na plaży
-
Na dowolnej otwartej przestrzeni
Dopasowanie do wzrostu
Kije GolfWay występują w pięciu wariantach długości – dzięki temu mogą ich używać najmłodsze dzieci, ich starsi rówieśnicy, a dla instruktarzu - także dorośli:
-
Golfway Play 90cm
-
Golfway Play 110cm
-
Golfway Play 130cm
-
Golfway Play 150cm
-
Golfway Play 170cm
Zestaw nie zawiera kiji treningowych - aby w pełni skompletować zestaw potrzeba dokupić jeszcze kije do uderzania dla dzieci.