Piłki golfowe Honma Future XX 12pack (piłki 6-warstwowe)

Cena netto: 243,09zł

299,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Honma Future XX
Kategoria:

Dostępne opcje

Bezkompromisowość japońskiej marki Honma przekłada się także na segment piłek.
Jako pierwsi zaprezentowali światu model piłki 6-warstwowej, w której osiągi stoją na pierwszym miejscu.

Dzięki dodaniu aż tylu warstw pozwala uwypuklić najlepsze cechy piłki golfowej.
Model Future XX oferuje niesamowite połączenie niskiego spinu w driverze, aby trajektoria była bardziej penetrująca a odległości jeszcze większe - z doskonałym czuciem i zwiększoną rotacją wsteczną w krótkich kijach, dla kontrolowania gry wokół greenu.

Zmniejszenie oporów powietrza gwarantuje powłoka z 326 dimplami, która w połączeniu z parametrami startowymi (kąt początkowy piłki) zapewnia doskonałą kombinację stabilności lotu, optymalnej trajektorii i poziomu rotacji.

Jądro i przylegające do niego warstwy odpowiadają za zwiększenie transferu energii i przełożenie jej na rotację początkową - aby potem, po nabraniu wysokości piłka nie stawiała już takich dużych oporów i leciała na większe dystanse.
Środkowe warstwy są nieco twardsze, aby zapewnić stabilne podłoże dla bardzo miękkich warstw na zewnątrz, które odpowiadają za niesamowitą kontrolę przy krótkiej grze i miękkie czucie.

Dlaczego aż sześć warstw?
Problemem przed jakim najczęściej stają projektanci piłek golfowych jest dobranie odpowiedniego balansu odległości, rotacji - a w konsekwencji osiągów piłki - z czuciem, jakie oferuje ona wokół greenu.
Najczęściej piłki, które posiadają miękkie jądro startują z nieco niższą rotacją, co jest dobre dla obniżenia backspinu w późniejszej fazie lotu i bardziej penetrującej trajektorii. Jednak jeśli kompresja jest zbyt niska, często siła uderzenia jest marnowana i piłka nie leci tak daleko jakby mogła. Z drugiej strony zwiększanie twardości jądra powoduje poprawę w przekazaniu energii (wyższą prędkość startową piłki), ale tylko jeśli uderzamy w nią odpowiednio szybkim swingiem - inaczej piłka wydaje się bardzo twarda dla szerokiej grupy golfistów.

Dlatego dobranie różnorodnych warstw wewnątrz piłki pozwala na zniesienie powyższych kompromisów i dostarczenie piłki, która odpowiada wielu profilom swingu - od wolniej uderzających do wykonujących swing z bardzo dużą prędkością.
Dodatkowo cztery warstwy wewnętrzne są doskonałym wsparciem dla bardzo miękkiej powłoki i płaszcza, które odpowiadają za niesamowicie miękkie czucie przy krótkiej grze i aktywowanie większej rotacji w momencie gdy piłka jest trafiana niepełną szybkością (np. przy chip, pitch itd.)

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook