Cena netto: 568,29zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 69900

799,00 699,00

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
JPX Fli-Hi
Punkty:
2796 (warte 27.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Hybrydo-irony oferujące podobne technologie wspierające osiąganie dużych odległości co cała seria JPX.
Rescue Fli-Hi zastępuje trudniejsze w grze długie irony. Fli-Hi jest bardziej wybaczalny i oferuje łatwiejsze osiąganie większych odległości dzięki wyższej trajektorii początkowej piłki.


Technologia Hot Metal, gwarantującą maksymalny w ramach przepisów, transfer energii z cienkiego, metalowego lica do piłki z nowym, bardziej aerodynamicznym kształtem.
Dodatkowo wspiera to maksymalizująca powierzchnię poprawnego trafienia szczelina między licem a tylną częścią główki.


W połączeniu z nisko umieszczonym środkiem ciężkości sprawia to, że kije Fli-Hi oferują bardzo wysoką trajektorię początkową lotu piłki.
Przekłada się to na większe odległości uderzeń oraz łagodniej lądujące strzały (piłka spada z większej wysokości a więc szybciej zatrzymuje się po kontakcie z podłożem).

Wyprofilowana stopka (sole) główki sprawia, że kontakt z podłożem jest ograniczony do minimum, przez co nie traci się energii uderzenia przy przejściu przez piłkę. Dodatkowo ułatwia to oddawania bardziej kombinacyjnych uderzeń z różnych miejsc, gdzie wylądowała piłka.

Kije Mizuno Fli-Hi doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie zestawów z serii JPX (zastępują wtedy długie irony) oraz jako klasyczne hybrydy do dowolnego innego zestawu.

Cechy kijów Mizuno Fli-Hi

Technologia Hot Metal

Cienkie lico sprawia, że transfer energii z szerokiego główki do piłki jest bliski maksymalnemu dopuszczalnemu przepisami.

Wave Soleplate
Niedostępna w klasycznych ironach przestrzeń między licem a tyłem główki sprawia, że transfer energii jest jeszcze bardziej zwiększony, skutkując większymi odległościami. Dodatkowo sprężystość lica zwiększa technologia WAVE znana z ostatnich doskonałych modeli woodów i hybryd.

Niski środek ciężkości
Specjalnie wyprofilowana i wyważona dolna część główki oraz charakterystyczny 'schodek' w górnej części powodują obniżenie środka ciężkości, co skutkuje wyższą trajektorią początkową piłki oraz ułatwieniem w "podniesieniu" jej z trudniejszego podłoża (np. semi rough).

Wyprofilowana stopka
Minimalizacja powierzchni kontaktu spodu z podłożem dzięki optymalnemu kształtowi główki i lekko wysuniętej do przodu krawędzi tnącej. Zwiększa to wszechstronność kija i pozwala na wykonanie większej ilości kombinacyjnych uderzeń.

Pełny wybór shaftów
Hybrydo-irony FliHi to kije niezwykle wszechstronne - stosowane zamiennie w dowolnym zestawie ironów Mizuno. Dlatego producent przewidział możliwość zamontowania w nich każdego z shaftów dostępnych dla ironów ze swojej oferty - zarówno stalowych, jak i grafitowych. Dodatkowo obsługa BogiGolf Fitting Center doradzi Państwu jak najlepiej dobrać parametry kijów FliHi, aby perfekcyjnie uzupełniały Państwa zestaw.

Specyfikacje:
 

Kij Loft Lie Długość
4H 19o 59,5o 39.25"
5H 22o 60o 38.50"
6H 25o 60,5o 37.75"
7H 28o 61o 37.00"Sugerowana cena detaliczna: 175 EUR = 779 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

W kilka chwil dobierzesz kije o idealne dla Ciebie.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u