Miura IC-601 Chrome zestaw ironów

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
IC-601 Chrome Irons Set
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Komplet niesamowitych ironów Miura IC-601 to zaawansowane technologicznie kije golfowe, w których maksymalne osiągi połączone zostały z klasycznym designem w eleganckiej główce. Zostosowanie wewnętrznej szczeliny w środku główki (stąd nazwa, IC = Inner Cavity) w połączeniu z 8-gramową śrubą wzmacnia prędkość piłki przy idealnym kontakcie, sprawiając, że odległości są większe a rozkład w ramach całego setu mniejszy. Zestaw ten polecany jest dla golfistów ze średnim i wyższym HCP, jako, że posiada bardzo dobrą wybaczalność.

Dwuczęściowa konstrukcja główki kija golfowego w klasycznym pakiecie

Dzięki zastosowaniu wewnętrznej szczeliny oraz śruby w tylnej części główki, udało się osiągnąć znacznie większą wybaczalność tego kompletu kijów golfowych. Dodatkową wybaczalność buduje większy offset oraz poszerzona krawędz górna, którą golfista widzi przy adresowaniu piłki.

Niski środek ciężkości zapewnia optymalny start i maksymalną odległość uderzeń

Zaawansowana technologicznie konstrukcja ironów Miura IC-601 sprawia, że projektanci dosłownie wycisnęli z nich wszystko co możliwe jeżeli chodzi o osiągi. Zastosowanie szerszej główki sprawia, że środek ciężkości przesunął się do tyłu i w dół główki. W połączeniu z umieszczoną z tyłu śrubą, dodatkowym odważnikiem, daje to optymalne warunki startowe przy trafieniu piłki golfowej centralnie. Łatwiejsze podniesienie piłki z podłoża wraz z dużą prędkością początkową skutkuje dłuższymi i bardziej prostymi uderzeniami.

Doskonałe czucie przy trafieniu w piłkę

Mimo, że konstrukcyjnie irony IC-601 odbiegają od w większości kutych z jednego kawałka metalu kijów golfowych Miura, to co najważniejsze zostało w pełni zachowane. Doskonałe czucie przy kontakcie z piłką golfową zapewnia użycie bardzo wytrzymałego stopu stali carpenter 455 (z takiego stopu wykonywane są dzisiaj lica wielu klasowych woodów na rynku). Ten mocny stop sprawia, że lico może być cieńsze a przez to zapewniać niesamowicie miękkie odczucia przy impakcie.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość
(rekomendacja)

Ręka

4 iron

 22°

 60.0° 

38.50"

tylko prawe

5 iron

 25°

 60.5° 

38.00"

tylko prawe
6 iron

 28°

61.0°

37.50"

tylko prawe
7 iron

 31°

61.5°

37.00"

tylko prawe
8 iron

 35°

 62.0°

36.50"

tylko prawe
9 iron

 40°

 62.5°

36.00"

tylko prawe
PW

 45°

 63.0°

35.75"

tylko prawe
GW

 50°

 63.0°

35.50"

tylko prawe

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u