P2 Tour seria gripów do putterów

Cena netto: 137,40zł

Cena w punktach: 16900

169,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
P2 Tour Grips
Punkty:
676 (warte 6.76 zł)
Producent:
P2 Grips
Kategoria:
Serwis sprzętu
Rodzaj:
Gripy (puttery)

Dostępne opcje

Rewolucyjne gripy P2 Tour sprawią, że puttowanie zyska nowy wymiar, powtarzalność i kontrolę.
Główną zasadą zastosowanej i opatentowanej konstrukcji tych gripów do kijów golfowych jest niecentralne umieszczenie shaftu wewnątrz gripu. Dzięki temu, nasze nadgarstki podczas ułożenia się na gripie zyskują dodatkową stabilizację, co sprzyja większej kontroli kierunku i odległości.

Jak technologia w P2 Tour Grips poprawia osiągi puttowania?
Pozycja shaftu w odniesieniu do gripu w klasycznym putterze zwiększa kąt między nadgarstkami a linią shaftu. Przez to łatwiejsza jest manipulacja nadgarstkami poprzez zginanie ich i tworzenie swoistego 'zawiasu'. Jest to bardzo pożądana cecha uchwytu we wszystkich innych rodzajach uderzeń, gdzie chodzi nam o nabranie jak największej prędkości kątowej za pomocą wszystkich ruchomych elementów naszych ramion, nadgarstków i dłoni. Wszędzie - oprócz puttowania, gdzie chodzi o coś zupełnie przeciwnego czyli stabilizację i kontrolę.

 

Gripy P2 Tour rozwiązują ten problem poprzez niecentralne umieszczenie osi shaftu względem uchwytu. Dzięki temu nadgarstki są umieszczone nieco wyżej i nasze przedramię jest naturalnym przedłużeniem shaftu puttera. Dzięki temu dużo trudniej wykonać jakikolwiek dodatkowy ruch nadgarstkami - zamiast tego ruch jest stabilny i wychodzi w kontrolowany sposób z całych przedramion. W momencie, kiedy nasze przedramiona są w linii z shaftem dużo lepiej kontrolujemy także samo lico puttera (ponieważ jego pozycja nie zmienia się także w czasie swingu względem dłoni). Wszystko dla uzyskania dużo większej kontroli niż w standardowych gripach.
P2 Gripy do kijów golfowych technologia

Pewniejszy uchwyt
W gripach do niemal wszystkich kijów golfowych zasada uchwytu jest taka sama. Ściskamy grip w palcach, dzięki czemu nasze dłonie mogą swobodniej rotować a nadgarstki otwierać i zamykać się dla zwiększenia prędkości kątowej całego kija. Natomiat każdy z gripów P2, dzięki osadzeniu bardziej w dłoniach sprawia, że zyskujemy na stabilizacji podczas uchwytu i blokujemy nadgarstki.

Kontrola mięśni dłoni
Cała seria gripów P2 wykonana jest ze specjalnego rodzaju tworzywa i jest nieco cięższa niż większość 'pianowych' gripów do putterów. Wyższa waga pozwala na wyrobienie bardziej precyzyjnych ruchów, których wymaga precyzyjne puttowanie. W krótkim czasie pozwala to na zapewnienie większej potwarzalności i pewności na greenie.

Modele P2 Tour Grips
Seria P2 Tour składa się z czterech modeli o różnorodnej wadze i konstrukcji. Podczas doboru gripu do puttera należy kierować się swoimi osobistymi odczuciami - nie ma jednego profilu gripu idealnego dla wszystkich golfistów. Najlepiej jest przetestować wybrane wstępnie modele i poczuć różnice we własnych dłoniach - w naszych fitting center i podczas demo days jest możliwość przetestowania gripów P2 Tour. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Reflex Tour
P2 Grips uchwytu do kijów golfowych
Reflex Tour jest największym gripem w ofercie P2 - posiada zaokrąglone boki i płaską powierzchnię z przodu, aby można było komfortowo ułożyć na niej kciuki. Minimalnie zwęża się ku dołowi.
Waga: 75g
React Tour
Gripy do puttera kije golfowe
React Tour jest gripem typu oversize z zaokrąglonymi bokami i minimalnie zwężającym się ku dołowi.
Waga: 67g

 

Classic Tour
P2 Grips uchwytu do kijów golfowych
Model Classic Tour posiada profil łączący w sobie konstrukcję pistol z łagodnie zaokrągloną częścią tylną oraz poszerzonymi, płaskimi ściankami bocznymi. Dzięki szerokim ściankom dłonie są równolegle do lica co zapewnia dostkonałą kontrolę.
Waga: 65g
Aware Tour
Gripy do puttera kije golfowe
Aware Tour jest gripem midsize typu pistol. Posiada zaokrąglony tył oraz spłaszczone ściany boczne, dzięki czemu pewnie siedzi w dłoniach i prowadzi je równolegle do lica puttera.
Waga: 55g

 

Touch Tour
P2 Grips uchwytu do kijów golfowych
Touch Tour jest modelem, który łączy w sobie tradycyjny kształt górnej części gripu typu pistol z lekko zwężającą się sekcją dolną. Zaokrąglona krzywizna uchwytu pistol pozwala jeszcze lepiej zablokować górną dłoń na gripie i skorzystać z niesymetrycznego ułożenia gripu na shafcie puttera w technologii P2.
Waga: 85g

 

Kolory gripów P2 Tour
Każdy z modeli gripów P2 Tour występuje aż w ośmiu kolorach:

  • biały z czarnymi elementami
  • czarny z białymi elementami
  • cały szary
  • cały czerwony
  • cały niebieski
  • czarno-żółty
  • czarno-różowy
  • czarno-zielony

Daje to niesamowitą ilość kombinacji - nie tylko wyboru modelu, ale także dopasowania kolorystycznego gripu do swojego ulubionego puttera.

P2 grips

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u