Piłki golfowe Bridgestone Tour B RX 12-pack

Cena netto: 145,53zł

Oszczędzasz: 60,00zł

Cena w punktach: 19900

239,00 179,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Bridgestone Tour B RX
Punkty:
796 (warte 7.96 zł)
Producent:
Bridgestone
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Piłki golfowe najwyższej światowej klasy, przeznaczone dla golfistów z prędkością uderzenia poniżej 105mph, szukających bardziej miękkiego czucia i nieco większego spinu.
Bridgestone należy do czołówki producentów piłek golfowych - produktami tej marki grają takie sławy światowego golfa jak Tiger Woods, Bryson DeChampeau, Matt Kuchar, Fred Couples czy Lexi Thompson.
Najnowsze technologie i zaawansowane materiały czynią z piłek Tour B kompletną serię, z której golfiści na każdym poziomie mogą wybrać model dla siebie. Pomaga w tym unikalne podejście do określania właściwości piłek, które cechuje tylko Bridgestona. Podczas gdy większość marek posiada w swojej ofercie 2-3 model klasy premium, Bridgestone ma ich aż 4, co znacząco ułatwia wybór idealnych parametrów dla siebie.

Powłoka REACTIV Cover
Najwyższej klasy powłoka piłki golfowej wykonana jest z zaawansowanego materiału Urethane. Dzięki zbadaniu właściwości piłki podczas uderzeń różnymi typami kijów, udało się stworzyć materiał, który spowalnia interakcję z licem przy grze krótkimi kijami, tworząc znacząco więcej spinu i poprawiając kontrolę wedge'ami czy krótkimi ironami.
Z kolei przy uderzeniach wykonywanych z pełną mocą powłoka działa jak akcelerator, dodając kilka dodatkowych mil na godzinę więcej prędkości co przekłada się na wieksze odległości z tee.

Jądro z technologią Gradational Core
Wnętrze o kompresji dostosowującej się do rodzaju strzału w technologii Gradational Core jest prawdziwą rewolucją w piłkach golfowych Bridgestone. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala zoptymalizować prędkość początkową piłkii, przy jednoczesnym ograniczeniu bocznej rotacji dla większej wybaczalności.

Podwójne rowki Dual Dimple
Powłoka i jej aerodynamika mają znaczący wpływ na lot piłki golfowej i osiągi. Zastosowanie nowego wzoru dimpli powoduje, że trajektoria piłek Tour B jest zoptymalizowana dzięki ograniczeniu oporów powietrza.

Bezszwowa powłoka
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii produkcji Seemless Cover powłoka zewnętrza jest pozbawiona 'szwów' na łączeniu obu połówek piłki golfowej. Zapewnia to najbardziej stabilny lot piłki, bez przypadkowych spadków/skoków rotacji i gwarantuje najwyższe osiągi na polu golfowym.

Model Tour B RX
Ten wariant piłek przeznaczony jest dla golfistów, którzy mają prędkość swingu poniżej 105 mil na godzinę i szukają nieco twardszej powłoki dla zmniejszenia rotacji wstecznej/bocznej i bardziej penetrującej trajektorii.

Sugerowana cena detaliczna: 54 EUR = 239 PLN

Jak wybrać piłkę golfową Bridgestone serii Tour B dla siebie?

Bridgestone posiada swoje unikalne podejście do wyboru piłek golfowych klasy premium, których posiada w swojej ofercie aż cztery modele (plus piąty, specjalna edycja Tour B XS Tiger).
Podejście tego producenta można w dwóch punktach objaśnić następująco:

  • piłki serii RX i RSX (czyli z literką 'R' na początku nazwy) są przeznaczone dla graczy których prędkość uderzenia driverem jest poniżej 105 mil na godzinę (czyli około 75% wszystkich golfistów)
  • piłki serii X i XS są przeznaczone dla graczy z prędkością przy driverze powyżej 105mph (czyli 25% ogółu golfistów)

Dodatkowo modele z literką 'S' (RSX i XS) posiadają nieco bardziej miękką powłokę, która przekłada się na bardziej miękkie czucie i nieco więcej spinu - są więc lepsze dla graczy, którzy szukają takich cech w swoich piłkach golfowych.
Pozostałe modele (X i RX) mają nieco twardszą powłokę, która przekazuje więcej energii do piłki i ogranicza spin dla bardziej penetrującej trajektorii lotu.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze idealnego modelu z serii Bridgestone Tour B - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z obsługi klienta. Z pewnością pomoże także prosta tabelka dostarczona przez producenta :)

Piłki golfowe Bridgestone jak wybrać

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u