Ping G425 Crossover driving iron kij golfowy

Cena netto: 1 056,10zł

Cena w punktach: 129900

1 299,00

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
G425 Crossover driving iron
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Driving Irons

Dostępne opcje

Trzecia generacja charakterystycznych 'crossoverów' od Pinga.
Kije są skrzyżowaniem najlepszych cech ironów oraz hybryd. Z hybrydy czerpią shaft, który standardowo jest grafitowy i nieco dłuższy niż w klasycznych ironach. Natomiast umiejscowienie środka ciężkości bliżej lica przy jednoczesnym zadbaniu o wybaczalność, sprawia, że kijami Crossover gra się niezwykle przyjemnie golfistom na każdym poziomie.
Zastosowanie nowego rodzaju lica ze stali maraging pozwala na osięganie większych prędkości początkowych piłki, co przekłada się na odległości.

Stal maraging i wewnętrzny szkielet
W nowych ironach typu crossover wykorzystano bardzo zaawansowany technologicznie rodzaj stali - maraging. Jest on o dużo bardziej wytrzymały niż zwykła stal nierdzewna, co pozwala uzyskiwać większy efekt trampoliny i szybsze prędkości początkowe piłki. Do tego konstrukcja kija sprawia, że piłka startuje wyżej dla zachowania doskonałej kontroli nawet przy długich strzałach. W połączeniu z wewnętrznymi 'żebrami', które stabilizują szkielet główki daje to niesamowity efekt i zwiększa osiągi.

Wolframowy obciążnik
W przedniej części główki (toe) umieszczono 30-gramowy ciężarek. Zapewnia on większą stabilność łopatki, co przekłada się nawet na bardziej powtarzalne uderzenia i większe skupienie celu.

Spód podobny do hybrydowego
Dolna część kija została zaprojektowana z dużym podobieństwem do hybryd. Duże uwolnienie i brak bardzo wyraźnej krawędzi tnącej jak w ironach pozwala na gładszą interakcję z podłożem, która przekłada się na zwiększenie wybaczalności przy grze z ziemi.

Lico i ustawienie jak w ironie
Główka jest bardziej kompaktowa niż te znane z hybryd. Dlatego środek ciężkości umiesczony został bliżej lica, co skutkuje zmniejszeniem wstecznej rotacji. Dodatkowo lico kijów Crossover jest zupełnie płaskie, jak w ironach. Ułatwia to znacznie ustawienie się do strzału i daje uczucie gry z ziemi takie samo jak w żelazach.

Wykończenie Hydropearl Chrome
Unikatowego wyglądu dodaje wykończenie w nowej technologii. Nie jest to także cecha czysto wizualna - nowy finish główek ma zmniejszać tarcie nawet o 40%, a w rezultacie skutkować bardziej powtarzalnymi wynikami podczas gry z roughu czy z mokrej, ciężkiej powierzchni.

Shafty stalowe lub grafitowe
Jako, że crossover nie jest ani klasycznym ironem ani hybrydą można do niego dobrać zarówno shaft stalowy jak i grafitowy. Oba rozwiązania mają różne zalety i warto przed zakuep skonsultować się z naszymi doświadczonymi fitterami.

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacje

Kij Loft Długość Lie angle Swing Weight Odpowiednik irona Odpowiednik wooda
2 Crossover 17.0° 40.375" 58.1° D1 2 iron 5 wood
3 Crossover 20.0° 39.75" 59.0° D1 3 iron 7 wood
4 Crossover 23.0° 39.25" 59.9° D1 4 iron 9 wood

Sugerowana cena detaliczna: 275 EUR = 1299 PLN
Cena za sztukę.

Ping internet

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u