Ping Harwood Putter kij golfowy

Cena netto: 2 031,71zł

Cena w punktach: 249900

2 499,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Harwood Putter
Punkty:
9996 (warte 99.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Zaawansowana technologicznie seria putterów Ping oferuje golfistom przede wszystkim niesamowite czucie pochodzące z wykonanego maszynowo lica kija. Dla graczy, którzy preferują solidne i nieco twardsze odczucia i dźwięk przy kontakcie z piłką golfową.
Główki wykonane są z kilku rodzajów materiału, dzięki czemu połączono w jednym różne właściwości i umożliwiono perfekcyjne wyważenie kijów dla osiągnięcia maksymalnego MOI (współczynnik bezwładności, który w największej mierze odpowiada za wybaczalność putterów).

Doskonale prezentuje się wykończenie całej serii - eleganckie, miedziane połączone z satynową czernią w aż dziewięciu różnorodnych modeli od stylu blade po duże mallety.
W połączeniu z eleganckim, również chromowanym czarnym shaftem z regulacją tworzy to konstrukcję ekskluzywną i kompletną nie tylko dla fanów marki Ping.

Harwood
Ten model posiada najwyższy MOI w całej rodzinie . Został zainspirowany światłami na lotnisku - 14 kropek umieszczonych równolegle do kierunku uderzenia zbliża się do siebie od przodu do tyłu symulując ruch i dając oczom doskonałą pomoc wizualną w ustawieniu i prowadzeniu główki kija golfowego. Wysokie MOI putter zawdzięcza obciążnikom stalowym umieszczonym na krańcach główki.

Typ puttera: Mallet
Zakres regulacji długości: 32" - 36"
Waga główki: 385g
Ścieżka główki: lekki łuk, prosta
Lie angle: 20o z możliwością zamówienia custom +/-2o
Loft: 3o z możliwością zamówienia custom +/-3o

Twardsze czucie i optymalny dźwięk na licu
W dzisiejszych czasach większość producentów eksperymentuje z najróżniejszymi rodzajami lic w putterach. Ping postanowił w serii zastosować najbardziej klasyczne rozwiązanie dopracowując go do perfekcji dzięki maszynowej obróbce. Idelnie płaskie lico wykonane jest z dwóch rodzajów materiału (czarny kolor to aluminium / miedziany-stal), które w różnych modelach są umieszczone w różnej konfiguracji dla optymalnego rozkładu masy oraz idealnego czucia. Badania inżynierów Ping wykazały, że zupełnie płaskie, solidne lica dają golfistom nieco lepszy feedback - informację o tym, czy uderzenie było prawidłowe i w którym miejscu lica nastąpiło trafienie.

Wielomateriałowa konstrukcja
Inżynierowie Pinga połączyli dwa materiały o różnej wadze - stal i aluminium - dla stworzenia idealnego rozkładu masy w ramach główki puttera. Zaawansowany proces produkcji i obróbki główek pozwolił na umieszczenie bardzo dużej liczby szczegółów w główkach, które w zależności od modelu mają optymalizować MOI, dawać wizualną pomoc w celowaniu czy zapewniać idealne czucie.

Regulowana długość puttera i sztywniejszy shaft dla lepszego czucia
Puttery Pinga słyną z tego, że można je zamówić z shaftem o regulowanej długości (i to w wersji 'do gry' a nie tylko w centrach fititngowych). Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu, można dostosowywać puttera do długości jaka w danym momencie odpowiada naszej technice. Dodatkowo, w serii puttery zostały wyposażone w wyjątkowo piękny, chromowany czarny shaft o nieco twardszym profilu co zapewnia dużo lepsze czucie i mniejsze odchylenia trzonka przy puttowaniu. Możliwość regulacji putterów Pinga pozwala ustawić długość kija golfowego w zakresie od 32 cali do 36 cali.

Wybór gripów
Dla każdego modelu puttera Ping można wybrać spośród czterech rodzajów gripów.

Model Zdjęcie profilu Opis
Ping Heppler grip
PP59
Ping Heppler grip Klasycznie wymodelowany, o mniejszym przekroju i kształcie pistol pozwala na naturalne ułożenie dłoni na gripie. Dodatkowa warstwa z gumy wewnątrz daje doskonały feedback.
Ping heppler grip
PP60
Ping Heppler grip Lekki grip z piankowym wnętrzem i płaskim profilem z przodu. Nieco grubszy profil zapewnia dobry uchwyt.
Ping heppler
PP61
Ping Heppler grip Nieco większy w obwodzie kształt typu pistol ze spłaszczonym przodem jest idealny dla osób z większymi dłońmi.
Ping heppler grip
PP62
Ping Heppler grip Najgrubszy w ofercie gripów do putterów model PP62 o owalnym profilu zapewnia najbardziej równomierny uchwyt i 'uspokaja' nadmierne ruchy rękami.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u