Miura MC-501 zestaw ironów

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
MC-501 Chrome Irons Set
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Niesamowite irony Miura MC-501 wyglądają jak rasowe blade'y, ale pod tą powłoka kryją bardzo duży stopień wybaczalności i są przeznaczone do gry dla golfistów ciągle potrzebujących jeszcze nieco łatwiejszych kijów golfowych. Agresywny wygląd niczym samurajskiego miecza w połączeniu z legendarnym grindem typu Y, wymyślonym przez Yoshitaka Miura zapewnia nieziemską kombinację grywalności i wybaczalności w przepieknym opakowaniu klasycznej główki kija golfowego.

Wygląd blade'a - wybaczalność na wysokim poziomie

Prawie każdy golfista dałby się oszukać na pierwszy rzut oka oceniając wygląd ironów Miura MC-501. Z pozoru wyglądają jak blade czyli kije golfowe praktycznie niegrywalne dla większości golfistów. Jednak dzięki optymalnemu rozkładowi masy (duża jej część jest bardzo nisko dzięki charakterystycznym załamaniom i wycięciom metalu w tylnej części główki) oraz dużemu offsetowi, jest to zestaw kijów golfowych ze średnią wybaczalnością. Mogą z niego śmiało korzystać golfiści, którzy nie trafiają jeszcze w piłkę golfową zawsze centralną częścią łopatki irona.

Niesamowite czucie dzięki wykonaniu główek ze stali węglowej

Konstrukcja kijów golfowych MC-501 to legendarne wykuwanie z jednego kawałka najwyższej klasy stali węglowej typu S20C. Proces produkcji kijów Miura należy do tajemnic firmy i wykonywany jest tylko w jednej fabryce na świecie. Najważniejsze, że efektem tego procesu jest główka, która zapewnia niesamowite wrażenia akustyczne oraz najbardziej miękkie czucie przy kontakcie z piłką golfową. Legendardnie miękki kontakt to cecha charakterystyczna wszystkich kutych ironów tej japońskiej marki.

Dostępne w trzech rodzajach wykończenia główek

Model MC-501 jest dostępny w trzech wersjach: chromowanej, czarnej (oksydyzowanej) oraz RAW (pozbawionej powłoki, rdzewiejącej z czasem). Daje to niesamowity wybór wszystkim golfowym estetom, którzy szukają unikalnego zestawu kijów golfowych dla siebie. Z uwagi na niemal rzemieślniczą produkcję, niekiedy czas dostawy główek w różnych wykończeniach moze być dość długi, dlatego polecamy zawsze skonsultować się przed zakupem z naszą obsługą.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość
(rekomendacja)

Ręka

3 iron

 22°

 59.0° 

39.00"

tylko prawe

4 iron

 24°

 59.5° 

38.50"

tylko prawe

5 iron

 27°

 60.0° 

38.00"

tylko prawe
6 iron

 30°

60.5°

37.50"

tylko prawe
7 iron

 34°

61.0°

37.00"

tylko prawe
8 iron

 38°

 61.5°

36.50"

tylko prawe
9 iron

 42°

 62.0°

36.00"

tylko prawe
PW

 45°

 62.5°

35.75"

tylko prawe

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook