Pure2Improve golfowa mata treningowa (5 metrów)

Cena netto: 486,99zł

Cena w punktach: 59900

599,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Putting Matt 5m
Punkty:
2396 (warte 23.96 zł)
Producent:
Pure2 Improve
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Maty treningowe

Wysokiej klasy mata do treningu puttowania, która umożliwia wierne odwzorowanie powierzchni greenu.
Specjalnie dobrane strefy na macie symulują trening uderzeń z różnych pozycji.
Włókna sztucznej trawy zostały tak zaprojektowane, aby piłka tocząc się pozostawiała na nich widoczny ślad. To nieoceniona pomoc w analizie każdego uderzenia.

Strefy uderzeń
Mata posiada podział na kilka stref uderzeń. Pokrywają się one z kluczowymi odległościami na greenie, do których ustawienie zawsze nieco się różni od siebie (krótkie putty do metra, dłuższe 2-3 metrowe). Na bokach odległości oznaczono w calach (po lewej) i centymetrach (po prawej) - dla lepszej orientacji.

Droga do dołka
Na macie narysowana jest linia prosta, wskazująca dołek - jeśli uderzasz ze środka maty. Dodatkowo białe linie pokrywają się z kierunkiem puttowania z bardziej skrajnych części maty. Można z nich także uderzać, ćwicząc poprawne nawyki

Łatwe rozkładanie
Matę można zwinąć dosłownie jak dywan i zabrać wszędzie ze sobą. Jej solidna dolna strona została dodatkowo podgumowana, aby mata nie przesuwała się nawet na nawierzchni typu kafelki czy płytki tarasowe.

Pomoc w treningu
Puttowanie to nie tylko utrzymanie poprawnego kierunku do dołka. To także dobranie odpowiedniej siły każdego uderzenia do długości putta. Trening dobrych nawyków w tym zakresie ułatwia "tarcza celownicza" narysowana dookoła dołka na końcu maty. Dzięki niej nauczysz się za każdym razem lekko przebijać dołek, co jest jedyną szansą na zaliczenie nawet najkrótszego putta (bo przecież nawet jak utrzymasz kierunek, ale uderzysz z za małą siłą, to piłka nie wpadnie do dołka).

Wierne odwzorowanie
Problemem wielu, szczególnie najtańszych, mat jest jakość odwzorowania powierzchni greenu. Większość mat jest znacznie szybszych lub znacznie wolniejszych niż realne greeny na polu golfowym. Mata Pure2Improve posiada sztuczną trawę doskonale odwzorowującą powierzchnię i szybkość prawdziwego greenu, co zapobiega niemiłym niespodzianką po przejściu z treningu na macie na trawę na polu.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u