PXG 0211 Driver kij golfowy

Cena netto: 1 462,60zł

1 799,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
0211 Driver
Producent:
PXG
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Jedna z najbardziej 'gorących' marek golfowych ostatnich lat stworzyła w tym roku serię woodów łączącą dwie z pozoru niemożliwe do połączenia rzeczy - niesamowite osiągi i porażająco niską cenę.
Producent twierdzi, że dzięki ścięciu swojej marży do minimalnego poziomu teraz niemal każdy golfista może sobie pozwolić spróbować mitycznej marki PXG. Sporo w tym racji, ponieważ przy podstawowej cenie 1799zł, driver PXG 0211 jest kijem golfowym praktycznie na każdą kieszeń.

Driver PXG 0211 posiada główkę o bardzo klasycznym i wszechstronnym designie, która z pewnością stwarza wrażenie pewności gdy stajemy na tee. Technologie wspierające dystans, wybaczalność i ogromne prędkości piłki golfowej pracują razem aby dać najlepsze możliwe osiągi.

Precyzyjne wyważenie główki

Ciężarek umieszczony w tylnej części główki kija golfowego sprawia, że środek ciężkości przesunięty jest jak najbardziej do tyłu dla maksymalnej wybaczalności, nieco wyższego startu piłki golfowej oraz zwiększenia MOI.

Wysokiej jakości lico

Wykonane ze stopu tytanowego Ti412 zaprojektowane jest dla zwiększenia prędkości piłki, wytrzymałości oraz zmniejszenia całkowitej wagi samej główki, aby można ją było jeszcze łatwiej rozpędzić podczas swingu.

Konstrukcja dla zmniejszenia wagi i poprawienia dźwięku

Górna część główki wykonana jest z dwóch rodzajów materiału. Środek to włókno węglowe, aby masa główki została w centralnej części zmniejszona i tym samym przeniesiona na krawędzie dla zwiększenia bezwładności. Szkielet górnej części wykonano natomiast ze stopu metalowego, który zapewnia stabilność i sprawia, że uderzenia poza centralną częścią lica nie tracą aż tyle energii i kierunku. Z kolei dolna część drivera została wyposażona w swego rodzaju 'ramę', która prowadzi od heel, przez tył główki, z powrotem do toe - jej celem jest inżynieria dźwięku, czyli sprawienie, aby przy uderzeniu kij golfowym brzmiał przyjźnie dla uszu. Dodatkowo wspomaga je polymerowa wkładka umieszczona wewenątrz główki, tuż przy ciężarku z tyłu. Dzięki niej tłumione są nadmiarowe wibracje i dzięki temu główka kija golfowego przy uderzeniu brzmi znacznie bardziej naturalnie.

Czym jest marka PXG i jak sprzedajemy jej kije golfowe?

PXG to jeden z niewielu na rynku producent wyłącznie komponentów do produkcji kijów golfowych. Krótko mówiąc - kupujemy od nich wyłącznie główki, czasem gripy, a wszystkie kije składamy sami w naszym warsztacie club buildingowym w Polsce. Pozwala to pełną swobodę w kształtowaniu parametrów budowanego przez nas kija golfowego. O ile cena główek zależy od cennika producenta, to już komponenty (shafty i gripy) jako partner premium kilku wiodących producentów - możemy zaoferować taniej niż konkurencja.

W standardowej cenie każdego kija czy zestawu PXG oferujemy shafty 'stockowe' a więc wysokiej klasy komponenty, ale nie są to najbardziej egzotyczne i najdroższe modele na rynku. Każdy kij/zestaw posiada w swoim opisie informację lub przybliżony zakres modeli, które są zawarte 'w cenie' - wszystkie pozostałe opcje są kwestią ustaleń z obsługą sklepu.

Jaka specyfikacja kijów golfowych PXG będzie dla Ciebie najlepsza?

PXG jako marka bardzo mocno 'fittingowa' (wszak oferująca profesjonalnym fitterom / club builderom jedynie same komponenty, a nie gotowe kije) wybitnie stawia na indywidualny dobór kijów do preferencji golfisty. Jak wspomnieliśmy powyżej, w PXG nie ma jednego standardowego shaftu, bo 'włożyć' do danego kija możemy każdy shaft i grip - od dosłownie najtańszych, aby zredukować cenę, do komponentów z najwyższej półki. Dlatego zdecydowanie polecamy fitting kijów PXG, który można wykonać w naszym fitting center lub podczas demo days w całej Polsce.

PXG oczywiście proponuje do swoich kijów golfowych jakąś 'standardową' specyfikację, którą prezentujemy poniżej.

Kąt nominalny Zakres regulacji Lie angle Długość shaftu Wielkość główki Waga główki Dostępność
9o 7.5o - 10.50o 60.0o 45.00" 460cc 206g Prawy / lewy
10.5o 9.0o - 12.0o 60.0o 45.00" 460cc 206g Prawy / lewy
12.0o 10.5o - 13.5o 60.0o 45.00" 460cc 206g Prawy / lewy

My jednak dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w fittingu oraz budowaniu kijów golfowych - uważamy, że zawsze należy dostosować specyfikację do golfisty/golfistki - dlatego wytycznee PXG są dla nas jedynie punktem wyjścia, a nie jedynym słusznym rozwiązaniem.

Standardowe komponenty w serii PXG 0211

Jako standardowe shafty do drivera PXG 0211 proponujemy rodzinę Project X Evenflow Riptide 50. Dostępne są w twardościach Ladies, Senior (lite), Regular oraz Stiff.
Inne shafty możliwe są do założenia po uzgodnieniu przed zakupem. Dzięki naszej ogromnej 'bibliotece' shaftów bardzo wiele modeli jesteśmy w stanie zaoferować bez żadnych dopłat. Modele klasy premium wymagają dopłat, które są uzgadniane indywidualnie.

Standardowym gripem jest natomiast Golf Pride Tour Velvet lub jego odpowiednik, przeznaczony do kijów z adapterami.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u