Taylor Made Milled Grind 2 [Tiger Woods Wedge]

Cena netto: 690,24zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 84900

999,00 849,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Milled Grind 2 Tiger Woods Grind Wedge
Punkty:
3396 (warte 33.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Wedge

Dostępne opcje

Nowe wedge TaylorMade nareszcie wykorzystują potencjał Tigera Woodsa, przy udziale którego zaprojektowano dwa unikalne rodzaje grindów, aby krótka gra przeniosła się na mistrzowski poziom.
Oprócz zastosowania rozwiązań Tigera, zastosowano także sprawdzony koncept z rdzewiejącym licem dla zwiększenia realnej rotacji piłki oraz zachowaniem doskonałego wyglądu kijów - znany z podstawowego modelu Milled Grind 2.
Bardzo ważne jest też optymalne wyważenie główek oraz wstawki zwiększające miękkie odczucie przy trafieniu.

Zaprojektowane i grane przez Tigera Woodsa
Krótka gra zawsze była bardzo ważna dla każdego z najlepszych golfistów na świecie - nie inaczej dla Tigera. Unikalne dwa grindy powstały specjalnie dla niego i jego agresywnego stylu gry. Kij 56 stopni ma podwójny spód (dual sole) z bardzo mocnym wycięciem w okolicy heel, dla łatwiejszego shape'owania uderzeń. Kąt 60 stopni ma z kolei ultra-wysoki bounce także z uwolnieniem przy heel. Oba te rozwiązania sprzyjają agresywnemu uderzaniu piłki golfowej oraz dają duże możliwości otwierania główki kija dla kształtowania lotu i rotacji. Bardzo ważnym aspektem jest także wszechstronność takiego zestawu, gdzie przy zaledwie dwóch wedge'ach Tiger jest w stanie zagrać większość uderzeń krótkiej gry z każdego miejsca na polu i położenia piłki.

Precyzyjne wykończenie
Wszystkie wedge Milled Grind są wykonane przy użyciu najnowszych technologii, co zapewnia najwyższą jakość. Precyzyjne wycięcia na spodzie oraz wykończenie stopek gwarantują doskonałe parametry.

RAW Face Technology
Wedge, które rdzewieją w naturalny sposób zwiększają rotację piłki - to prawda znana od przynajmniej kilkudziesięciu lat. Wielu producentów wypuszczało już na rynek golfowy tego typu kije. Problem zawsze był jeden - nie każdy z nas lubi mieć zardzewiały wedge w torbie - nawet jeśli wiemy, że ma to zwiększyć rotację i pomóc nam w kontroli krótkiej gry. W końcu inżynierowie wpadli na pomysł jak ten problem rozwiązać - po prostu rdzewieje tylko lico, które odpowiada za kontakt z piłką. Zostało ono pozbawione powłoki ochronnej, którą posiada cała reszta główki. Dzięki temu mamy z czasem lico , które w naturalny i legalny sposób zwiększa swoją chropowatość i poprawia wartości spinu - a jednocześnie główki cieszące swoim wyglądem przez cały okres użytkownia.

Rowki ZTP
Precyzyjnie wycięte rowki posiadają głębsze ścianki oraz bardziej ostre krawędzie dla jeszcze lepszej kontroli rotacji i odległości.

Zmienna grubość górnej części
Aby zoptymalizować poziom rotacji oraz trajektorię lotu piłki golfowej zastosowano zmienną grubość górnej części główki. Linia górna jest nieco cieńsza, a środkowa część łopatki nieco grubsza, aby rozmieścić masę w sposób zapewniający najlepszą kontrolę krótkiej gry.

Wstawki z tworzywa
Aby poprawić miękkość przy kontakcie z piłką w środkowej części zastosowano wstawki z tworzywa. Umieszczone w szczelinie zaraz za licem sprawiają, że czucie przy uderzeniu jest miękkie i zarazem solidne. Szczelina przenosi też nieco wagi w dolną część główki, dla poprawy parametrów startowych piłki.

Miękka stal węglowa 8620
Główki wedge'y wykonano z nowego rodzaju stali węglowej, która jest jeszcze bardziej miękka dla poprawy czucia.

Zaprojektowane dla Tigera - customizowane dla Ciebie
Choć granie główkami dokładnie takimi jak Tiger jest niesamowicie atrakcyjne - to jednak większość goflistów na planecie nie poradziłaby sobie z całą oryginalną specifkacją kijów mistrza. Szczególnie shaftami. Dlatego do sprzedawanego na rynku modelu dodano bardziej 'ludzkie' shafty Dynamic Gold Tour Issue Wedge Flex. Wszystkie parametry nowych wedge mogą być także zamówione jako customowe poprzez autoryzowanych partnerów fittingowych, do których należy nasze centrum w Siemianowicach i Warszawie.

Specyfikacje:

Loft Bounce Lie Długość SwingWeight Dostępność
56o 12o 64o 35.50" D6 tylko prawa
60o 11o 64o 35.25" D4 tylko prawa

Sugerowana cena detaliczna: 209 EUR - 949 PLN
 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook