Taylor Made RBZ SpeedLite Package kompletny zestaw kijów golfowych (stal/grafit)

Cena netto: 4 064,23zł

Oszczędzasz: 500,00zł

Cena w punktach: 499900

5 499,00 4 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
TaylorMade RBZ SpeedLite Package steel/graphite
Punkty:
19996 (warte 199.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Dostępne opcje

Kompletny zestaw kijów golfowych dla początkujących i amatorów, którzy oczekują najwyższej jakości od swojego sprzętu. Doskonale skomponowany zestaw RBZ Speedlite zawiera wszystkie kije potrzebne na każdym poziomie gry. Wszystko jest zapakowane w wysokiej klasy torbę na wózek.

Kije golfowe TaylorMade RBZ SpeedLine to powrót do jednego z najbardziej kultowych i udanych modeli w ostatnich latach. Wysokiej klasy komponenty i zaawansowane technologiczne główki kijów gwarantują najlepsze osiągi i przyjemność z gry golfistom na każdym poziomie zaawansowania.

Komplet TaylorMade RBZ dostępny jest w dwóch wersjach:

Driver TaylorMade RBZ Speedline

Bardzo lekka konstrukcja o maksymalnej pojemności główki 460cc gwarantuje wybaczalność i poprawę osiągów. Lekki shaft 50gramowy pozwala łatwiej rozpędzić ten kij golfowy i osiagnąć większe odległości. Technologia Speed Pocket znana z kijów golfowych TaylorMade oraz główka wykonana ze stopu tytanu zapewnia znaczne podniesienie wybaczalności przy trafieniu piłki poza środkiem lica.

Wood i hybryda z zestawu kijów RBZ Speedline

Kije golfowe do długiej gry wykonano z myślą o maksymalnym ułatwieniu uderzeń. Duże główki zapewniają większą dozę wybaczalności i pomagają podnieść piłkę golfową z ziemi. Woody także wyposażono w technologię Speed Pocket dzięki czemu przy kontakcie nisko na licu piłka nie traci prędkości ani kierunku, co zapewnia dużo lepsze wyniki na polu golfowym.

Irony i wedge w zestawie TaylorMade RBZ Speedline

Żelaza to bardzo mocny punkt tego zestawu TaylorMade. Wyważone obwodowo i szerokie główki zapewniają maksymalny MOI (bezwładność) dzięki czemu są niesamowicie wybaczalne. W połączeniu z odpowiednio dobranymi shaftami (w zależności od wersji stalowe lub grafitowe) zapewniają optymalną trajektorię lotu piłki i pomagają uzyskać wyższe odległości. Nisko środek ciężkości główek ułatwia podniesienie piłki golfowej z podłoża, podczas gdy wszechstronny spód łopatek ułatwia grę z dowolnej pozycji.

Bardzo dobrym pomysłem jest zastosowanie nieco innego kształtu wedge'a do piasku w zestawie. Dzięki temu sandwedge jest także kijem wszechstronnym i umożliwia grę z różnych pozycji, chippowanie, uderzenia na green i wiele innych typów strzałów.

Putter TaylorMade RBZ Speedline

Duża i niesamowicie stabilna główka puttera RBZ daje maksymalny komfort i powtarzalność na greenie. Wysoka bezwładność sprawia, że nawet jeśli piłkę golfową uderzymy niecentralnie na licu, to i tak ma ona ogromną szansę na utrzymanie kierunku i siły zaplanowanego putta. Komfortowy grip pozwala ustabilizować uchwyt, co daje dodatkowy bonus na greenie.

Torba golfowa w zestawie TaylorMade RBZ

Producent przewidział sporych rozmiarów cartbag (torbę na wózek golfowy) jako część zestawu. Jest to bardzo praktyczny wybór, ponieważ ilość kijów w zestawie jest duża i taka torba z łatwością je wszystkie pomieści. Duża ilość kieszeni pozwoli także zabrać na pole golfowe wszystkie przydatne akcesoria, zapas piłek golfowych i wiele innych rzeczy. Pasek do noszenia na ramieniu pozwala też poruszać się z torbą bez wózka golfowego.

Podusmowanie składu zestawu golfowego TaylorMade RBZ:

  • Driver
  • Fairway Wood #3
  • Hybryda #4
  • Zestaw ironów 6-SW
  • Putter
  • Torba Cartbag

Specyfikacje kijów golfowych TaylorMade RBZ

Kij Driver Wood 3 Hybryda 4 6I 7I 8I 9I PW SW Putter
Loft 10.5o 15o 22o 27o 31o 36o 41o 46o 55o 3o
Długość 45,25" 43,25" 40" 37.875" 37.25" 36.75" 36.25" 35.75" 35.25" 34.5"
SwingWeight D0 D0 D0 D0 D0 D0 D0 D0 D0 D8

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook