TaylorMade STEALTH Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 1 340,65zł

1 649,00

Dostępność:
Pre-Order
Model:
Stealth Fairway Wood
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Nowe woody TaylorMade Stealth wyznają spawdzoną zasadę, że każdy golfista potrzebuje sprawdzonego kija, który podczas rundy będzie cierpliwie czekał w torbie golfowej na swoją kolej i uratuje Cię w trudnej sytuacji. Taki właśnie ma być fairway wood Stealth, wyposażony we wszystkie rozwinięte niemal do perfekcji technologie od Taylora - a dodatkowo zoptymalizowany pod kątem wybaczalności.

Konstrukcja z wycinaną w trzech wymiarach górną częścią wykonaną w całości z włókna węglowego pozwoliła na zwiększenie wybaczalności poprzez przesunięcie środka ciężkości jeszcze niżej. Dzięki temu nowe fairway woody staną się niezawodnym przyjacielem podczas golfowej rozgrywki.

Maksymalna wybaczalność nowych woodów TaylorMade Stealth

Nowa technologia carbonowego lica, którą w tym roku zainaugurował TaylorMade w swoich driverach Stealth jeszcze nie znalazła zastosowania w woodach. Natomiast najnowsza linia fairway woodów została zbudowana na bazie carbonowej górnej części (tzw. korony), którą wykonano w technologii 3D. Jako, że cała górna część powstała z bardzo lekkiego włókna węglowego, inżynierowie projektujący nowe kije golfowe mogli przenieść znacznie więcej masy w dolną część główki kija golfowego. Daje to piłce wyższy i łatwiejszy start, a samo lico ma nieco wyższy profil dla większej wybaczalności.

Łatwiejsze ustawienie główki kija do uderzenia

Z pozoru mała zmiana w postaci wprowadzenia laserowego żłobienia linii na licu główki kija golfowego daje całkiem ciekawy efekt - dużo bardziej wyraźny system wspomagający ustawienie do uderzenia. Nie jest to rozpraszające - ale bardzo pomaga tym golfistom, którzy są mocno sfocusowani na optyczne ułatwienia podczas ustawiania główki kija do uderzenia.

Technologia Twist Face - sprawdzone rozwiązanie dla kijów golfowych

Kolejny sezon, w którym TaylorMade w swoich kijach golfowych zastosował sprawdzoną technologia, która zdobyła już uznanie u golfistów poszukujących odrobiny więcej wybaczalności w swoich kijach. Dodanie zmiennej geometrii lica do nowych woodów sprawia, że uderzenia trafione poza idealnym środkiem mają większą szansę powrócić do właściwego kierunku.

Obciążnik V-Steel dla zwiększenia wybaczalności i łatwiejszej interakcji z podłożem

Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.

Wielomateriałowa konstrukcja główek kijów

W kijach Stealth zastosowano sprawdzony w poprzednim modelu projekt główki z kilku rodzajów materiału. Jednym z nich jest włókno węglowe. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Doskonałe lico ze stali Maraging C300

Wysokiej klasy stop stali daje optymalne właściwości dla lica woodów. Jest wytrzymały, dzięki czemu lico może być cieńsze i dostarczać niesamowite czucie przy trafieniu. Jednocześnie transfer energii jest na najwyzszym poziomie dla maksymalnych osiągów.

Szczelina w główce kija golfowego Tru-Slot Speed Pocket

Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została jeszcze bardziej ulepszona w nowych kijach. Jest jeszcze bardziej sprężysta po zastosowaniu wkładki, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki.

Specyfikacje

Kij Kąt (loft) Długość shaftu Lie angle Wielkość główki Swingweight Dostępność
W3 15.0o 43.25" 59.0o 190cc D3 Prawy/lewy
W3 HL 16.5o 43.25" 59.0o 190cc D3 Prawy/lewy
W5 18.0o 42.25" 59.5o 165cc D3 Prawy/lewy
W7 21.0o 41.75" 60.0o 165cc D3 Tylko prawy
W9 24.0o 41.25" 60.5o 155cc D3 Tylko prawy

 

Sugerowana cena detaliczna: 359 EUR = 1649 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u