Taylor Made Tour Response white 12-pack piłki golfowe

Cena netto: 145,53zł

Oszczędzasz: 20,00zł

Cena w punktach: 17900

199,00 179,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Taylor Made Tour Response white 12-pack
Punkty:
716 (warte 7.16 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Kup więcej - płać mniej

Liczba sztuk Cena za sztukę
3 lub więcej 159,00zł

Najnowsze piłki golfowe TaylorMade Tour Response zostały specjalnie zaprojektowane dla graczy, którzy poszukują tourowych osiągów nie tracąc przy tym prędkości piłki.
Pokryta została w 100% powłoką z Urethanu zwiększając tym samym spin oraz wytrzymałość. Dzięki temu, otrzymują Państwo te same osiągi co piłki tourowe za rozsądniejszą cenę!

100% powłoki z Urethanu
Każda piłka golfowa użyta w Tourze ma osłonę uretanową, która zapewnia doskonałe czucie i spin wokół greenu. Miękka, odlewana powłoka uretanowa pozwala wyżłobieniom lica kija lepiej uderzać piłkę golfową, co zwiększa rotację przy uderzeniach z okolic greenu. Zaawansowana reakcja chemiczna w której powstaje materiał uretanowy, pozwoliła wytworzyć piłkę o lepszej odporności na ścieranie i większej trwałości. Teraz te same standardy wydajności zostały udostępnione na rynku w cenie, która spodoba się wszystkim golfistom - przy jakości piłki Tour.

Dopasowane do preferencji
Piłki Taylor Made Tour Response posiadają ultra niski rdzeń kompresyjny (40), który zapewnia miękkość w grze, maksymalizując transfer energii i odbicie podczas uderzenia, co skutkuje większymi odległościami.

Zaawansowana prędkość
3-warstwowa piłka Tour Response, wykorzystująca technologię podobną do "najgorętszej" piłki do gry w golfa (TP5 / TP5x), została zaprojektowana z myślą o dużych prędkościach.

Specyfikacja:

 

Sugerowana cena detaliczna: 45 EUR = 199 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u