TaylorMade STEALTH zestaw ironów (stalowy shaft)

Cena netto: 3 657,72zł

Cena w punktach: 449900

4 499,00

Dostępność:
Pre-Order
Model:
STEALTH Irons steel
Punkty:
17996 (warte 179.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Nowe irony TaylorMade Stealth to kije golfowe, które dostarczą większą łatwość w oddawaniu lepszych uderzeń z większą częstotliwością. Po prostu sprawią, że gra będzie dużo bardziej przyjemniejsza, a przy okazji Twoje wyniki ulegną poprawie dzięki zastosowanym technologiom i rozwiązaniom konstrukcyjnym.

Połączenie wybaczalności, zoptymalizowanej dla dystansu trajektorii lotu oraz najbardziej zaawansowanych technologii jakimi dysponuje TaylorMade zapewnia ironom Stealth miejsce w ścisłej czołówce kijów dla początkujących i amatorów. Jest to zdecydowanie najbardziej wybaczalny iron w ofercie TaylorMade na 2022.

Nowy kształt i wygląd kijów z segmentu game improvement irons

W nowych ironach zdecydowano się na zastosowanie rozwiązania konstrukcyjnego w postaci 'mostka' łączącego górę i dół łopatki, a teraz także oplatającego przednią część (toe). Takie połączenie wszystkich krańców główki sprawia, że zachowuje ona znacznie większą sztywność strukturalną i może dzięki temu dostarczać wyższych prędkości piłce golfowej. Daje to zupełnie nowy poziom osiągów i znacząco zwiększa wybaczalność żelaz.

Duże prędkości piłki golfowej i wysoka wybaczalność

Nowatorskie zastosowanie konstrukcji Cap-Back sprawiło, że irony TaylorMade Stealth znacząco zwiększają prędkości początkowe po trafieniu piłki golfowej. Daje to większe odległości, jak również zwiększa wybaczalność, ponieważ obszar tzw. 'sweet-spot' został rozciągnięty do bardziej krawędzi lica.

Wyższy start piłki golfowej

Dzięki odjęciu kilku gramów wagi z przedniej części główki (dzięki technogii Cap-Back) można było je umieścić w dolnej części dla zwiększenia wysokości lotu piłki golfowej. Przez to kije Stealth gwarantują wyższy start piłki z podłoża oraz dużą siłę jej zatrzymania na greenie.

Doskonałe czucie porównywalne z kutymi kijami golfowymi

Dopracowanie wkładek ECHO w połączenie z technologią Cap-Back dało zupełnie nowy poziom doznań dzwiękowych. Tłumiące wibracje wkładki w rozciągnięto na jeszcze większej szeroości łopatki kija golfowego, co daje zniewalający efekt w postaci przyjemnego, stonowanego dzwięku przy trafieniu. Nowe irony posiadają dzięki temu niesamowicie miękkie czucie, porównywalne z kijami kutymi (forged).

Szczeliny w głókach kijów Thru-Slot Speed Pocket

Niesamowita nowa szczelina w dolnej części lica całkowicie oddziela spód główki od części górnej (dosłownie między spodem szczelina jest 'na przestrzał' - łączy się tylko za pomocą wkładek ECHO). Wszystko spaja oczywiście CapBack Design. Skutkiem tak zaawansowanej technologii jest niesamowita wybaczalność kijów, szczególnie kiedy piłkę trafiamy dolną częścią główki kija golfowego.

Inverted Cone Technology

Technologia znana od lat w kijach TaylorMade została użyta również w modelu SIM2. Zmienna grubość, dopasowana do profilu najczęściej wykonywanych przez golfistów mishitów (uderzeń poza środkiem lica) sprawia, że irony zyskują zwiększoną wybaczalność. Dodatkowo bardzo głębokie wycięcie dolnej części za licem znacząco zwiększa efektywność tej technologii.

Odchudzony hosel

Dzięki zredukowaniu wagi szyjki poprzez odchudzenie ścianek, projektantom udało się przenieść tę masę do niższych części główki. Pozwoliło to osiągnąć niższy środek ciężkości a rezultacie wyższą trajektorię początkową lotu piłki. Dodatkowo szyjka główki jest dużo bardziej podatna na zmiany kątów za pomocą maszyn (m.in lie angle i de-lofting), co czyni je bardziej uniwersalnymi, gdyż te parametry w średnim okresie użytkowania kijów mogą wymagać zmian w miarę rozwoju umiejętności danego zawodnika.

Shaft KBS MAX 85

W zestawie Stealth zastosowano bardzo lekki shaft stalowy zaprojektowany przez czołowego producenta specjalnie do tego modelu. Zapewnia on wysoką trajektorię lotu piłki i pomaga w osiąganiu jeszcze większych odległości.
Dostępny w dwóch twardościach: Regular oraz Stiff.

Specyfikacje

Kij

Loft

Długość

Lie

Swingweight Offset Dostępność
4 iron 18.5º 39.125" 61.50o D1 5.8mm prawy/lewy

5 Iron

21.0º

38.50"

62.00º

D1 5.0mm prawy/lewy

6 Iron

24.0º

37.88"

62.50º

D1 4.6mm prawy/lewy

7 Iron

28.0º

37.25"

63.00º

D1 4.1mm prawy/lewy

8 Iron

32.0º

36.75"

63.50º

D1 3.4mm prawy/lewy

9 Iron

37.0º

36.25"

64.00º

D1 2.9mm prawy/lewy

PW

43.0º

35.75"

64.50º

D1 2.6mm prawy/lewy

AW

49.0º

35.50"

64.50º

D1 2.0mm prawy/lewy
SW 54.0o 35.25" 64.50o D2 1.5mm prawy/lewy
LW 59.0o 35.00" 64.50o D3 1.5mm tylko prawy

 

Sugerowana cena detaliczna: 979 EUR = 4499 PLN
(cena dotyczy zestawu sześciu kijów)

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u