Taylor Made Hi-Toe Big Foot Wedge

799,00 679,00

Cena sugerowana: 799zł

Cena netto: 552,03zł

Oszczędzasz: 120,00zł

Cena w punktach: 67900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Hi-Toe Big Foot Wedge
Punkty:
2716 (warte 27.16 zł)
Producent:
Taylor Made

Dostępne opcje

Wedge z serii Hi-Toe cechują się podniesioną częścią przednią oraz licem z rowkami na całej powierzchni główki.
Jest to niesamowity koncept, który doskonale sprawdza się przy krótkiej grze, dając niezrównaną kontrolę i możliwość kształtowania uderzeń dzięki głębokim wycięciom na spodzie główki.
Szeroki spód (aż 32mm) posiada także wiele cech ułatwiających grę z bunkrów i zapobiegających 'zakopywaniu się' w bardziej miękkim podłożu.

Specjalnie wyprofilowany spód
Bardzo szeroka część dolna ma aż 32mm szerokości (stąd zapewne nawiązanie nazwą do mitycznego stwora zamieszkującego rzekomo tereny Stanów - 'Wielkiej Stopy' :)
Spód jest bardzo płaski i posiada krawędz natarcia wyprofilowaną, aby zapobiegać nadmiernemu wkopywaniu się w ziemię przy uderzeniu. Wysoki bouce (aż 15 stopni) w połączeniu z dużą ilością wyciętego materiału blisko heel oraz z tyłu na spodzie sprawia, że możemy dużo swobodniej operować wedge'ami dla uzyskania pożądanej trajektorii lotu piłki. Wszystko to sprawia, że nowe Hi-Toe Big Foot Wedge są bardzo wszechstronnymi kijami golfowymi, idealnymi do użycia z bunkrów, roughu jak również do kształtowania i kontroli krótkiej gry.

Głębokie wycięcia
Nowe wedge znacząco zmieniły kształt wycięć w tylnej części, za licem. Trzy bardzo głębokie szczeliny przenoszą środek ciężkości jeszcze niżej w jednym celu - zwiększenia rotacji i uzyskania maksymalnej kontroli krótkiej gry.

Podniesiona część przednia
Stąd wzięła się nazwa - HI-TOE (z angielskiego high toe). Lico ma dzięki temu powiększoną powierzchnię kontaktu z piłką, co ma znacznie przy uderzeniach, gdzie rotacja jest kluczowa. Mówiąc wprost - więcej rowków to szansa na większy spin.

Całe lico z rowkami
Rowki na całej powierzchni mają też duże znaczenie w momencie kiedy nie trafimy idealnie środkiem główki - a wedge'ami często zdarza się trafić za wysoko i za bardzo otwartą główką. Mając całe lico pokryte rowkami ten efekt trafienia płaskiej części (w normalnych wedge) jest całkowicie zniesiony.

Miękka stal węglowa 8620
Główki wedge'y wykonano z nowego rodzaju stali węglowej, która jest jeszcze bardziej miękka dla poprawy czucia.

Shafty
Podstawowym shaftem stalowym do wedge'y Hi-TOE Big Foot jest sprawdzony KBS Hi-REV 2.0 - idealny shaft do wedge, dający miękkie czucie i zwiększenie rotacji. Można także korzystać z całej gamy shaftów custom dostępnych tylko u autoryzowanych partnerów TaylorMade, do których należymy.
Dodatkową opcją jest zamówienie Hi-TOE Wedge z shaftem grafitowym - Recoil Wedge, o wadze 60g z technologią zwiększającą stabilność skrętną - SmacWrap. Dopłata za ten shaft grafitowy wynosi 80zł.

Specyfikacje:

Rodzaj Bounce Lie Długość SwingWeight Dostępność
58o 15o 64o 35.00" D5 (stal)
D3 (grafit)
tylko prawa
60o 15o 64o 35.00" D5 (stal)
D3 (grafit)
tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 179 EUR = 799 PLN

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook