Titleist TSi2 Fairway Wood kij golfowy

1 499,00 1 349,00

Cena netto: 1 096,75zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 134900

NULL
Dostępność:
W magazynie
Model:
Titleist TSi2 Fairway Wood
Punkty:
5396 (warte 53.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Nowe woody Titleista oferują innowacje technologiczne dla zwiększenia odległości, optymalizacji rotacji oraz poprawy wybaczalności.
Inżynierowie stworzyli rewolucyjne konstrukcje, zmieniając kluczowe aspekty kijów w poszukiwaniu jeszcze lepszych osiągów.

Model TSi2
Ze wszystkich modeli TSi, wariant 2 jest bardziej wybaczalnym i promującym prosty lot piłki. Nieco większemu kątowi początkowemu sprzyja ciężarek umieszczony w tylnej części główki, co ułatwia podniesienie piłki na większą wysokość.

Szkielet Speed Chasis
Główki zostały dosłownie rozebrane i stworzone od podstaw. Oba modele - TSi3 i TSi2 - powstały z jednym głównym celem: zwiększeniem prędkości piłki, a przez to osiąganych odległości. Wszystkie aspekty tych woodów zmierzają właśnie do realizacji tak postawionego zadania.

Ultralekka górna część
Titleist postanowił użyć do górnej części bardzo lekkich i wytrzymałych materiałów. dzięki temu oprócz redukcji wagi uzyskano także niesamowitą stabilizację główki przy kontakcie z piłką.

Szczelina Active Recoil Chanel 3.0
Trzecia odsłona technologii zwiększającej realną sprężystość lica i wybaczalność kija przy mis-hitach trafionych nisko.

Cienkie lico
Zgodnie z obowiązującymi trendami, lico zostało dopracowane w szczegółach - posiada zmienną grubość, aby w kluczowych miejscach zapewniać optymalną kombinację wybaczalności oraz sprężystości.

Idealne wyważenie
Wszystkie zmiany i ulepszenia całości główek pozwoliły także na przeniesienie jeszcze większej części wagi nisko i do tyłu. Daje to wyższy kąt początkowy oraz obniża rotację piłki dla bardziej optymalnych warunków startowych i większego dystansu uderzeń.

System ciężarków SureFit Weight
Do woodów TSi można dokupić system wymiennych ciężarków, dzięki którym zmienimy swingweight (wagę dynamiczną) kija. Nawet jeśli nie chcą Państwo dokupywać całego zestawu - to podczas sesji fittingowej nasza doświadczona ekipa dobierze dla Państwa konkretny ciężarek i taki zamówi jako standardowy.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Shafty premium w standardzie
Titleist zawsze stawiał na najwyższą jakość używanych komponentów. W tym roku poszli o krok ddalej oferując dwie opcje kija:

  • standardową, z shaftami wysokiej klasy Mitsubishi oraz ProjectX
  • premium, gdzie zastosowano jedne z najlepszych na świecie shaftów Graphite Design

W standardzie znajdziemy aż cztery podstawowe shafty - wszystkie oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.

Shafty Mitsubishi Kuro Kage i Tensei wyposażone są w technologię SFW (Straight Flight Weighting), dzięki czemu są bardzo stabilne przy uderzeniach, które trafiamy z tendencją do fade (zmniejszają ten efekt). Shafty HZRDUS od ProjectX są propozycjami dla szybciej uderzających graczy, którzy oczekują maksymalnej stabilności i optymalizacji osiągów.

W wersji STANDARD do wyboru mamy:

  • Mitsubishi Kuro Kage Black Dual Core 5G 50 i 55: bardzo lekki, idealny dla mniejszych i średnich prędkości swingu - posiada technologią SFW dzięki czemu sprzyja lekkiej redukcji fade'ów
  • Mitsubishi Tensei Blue RAW AV 55 i 65: nieco cięższy, oferujący średnią trajektorię i spin - także posiada technologię SFW
  • HZRDUS Smoke Black RDX 60 i 70: średni wagowo shaft oferujący zbalansowane osiągi i zwiększoną stabilność
  • Mitsubishi Tensei White RAW AV 65 i 75: najcięższy i promujący najniższą trajektorię i spin - daje maksymalną stabilizację przy dużych prędkościach swingu golfowego

PREMIUM shafty Graphite Design dostępne są za dopłatą:

  • Tour AD DI w wersji 5, 6, 7, 8 to kultowa (pomarańczowa) linia shaftów dająca średnio-wysoki launch i redukująca spin
  • Tour AD IZ w wersji 5, 6, 7, 8 to nowe dziecko Graphite Desing oferujące nieco sztywniejszy profil i większą redukcję spinu
  • Tour AD XC w wersji 5, 6, 7, 8 jest najnowszym modelem w rodzinie Graphite Design i oferuje najniższy spin i najsztywniejszy profil ze wszystkich

Co najważniejsze - większość z shaftów Graphite Design możecie Państwo przetestować (nie tylko wybrać z katalogu, jak w przypadku innych 'fitting center' w Polsce) ponieważ jesteśmy autoryzowanym partnerem Graphite Design w naszym kraju.

SPECYFIKACJE SHAFTÓW DO KIJÓW GOLFOWYCH TITLEIST TSI DOSTĘPNE TUTAJ

Shafty do kijów golfowych Graphite design

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TS i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Zapraszamy na profesjonalny fitting i optymalizację kijów golfowych.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Dostępność
13.5o 56.5o 43.00" prawa / lewa
15.0o 56.5o 43.00" prawa / lewa
16.5o 57.0o 42.50" prawa / lewa
18.0o 57.5o 42.00" prawa / lewa
21.0o 58.0o 41.50" tylko prawa

 

Sugerowana cena detaliczna STANDARD: 329 EUR = 1499 PLN
Sugerowana cena detaliczna PREMIUM: 529 EUR = 2449 PLN

Jeśli chcą Państwo zamówić konkretny shaft, prosimy o wypełnienie opcji "Custom Fitting" i podanie modelu oraz twardości, którą chcecie Państwo zamówić. W pozostałych przypadkach sugerujemy kontakt z naszą obsługą w celu umówienia sesji fittingowej lub przynajmniej doradztwa w kwestii shaftu na odległość.

Link do spisu wszystkich shaftów (wersja angielska): Titleist Shaft Guide

Od razu po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o czasie oczekiwania na wybraną wersję.Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook